Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

Fullrun riepas – risinājums katrai vajadzībai

Qingdao Fullrun riepu korporācija ir ievērojams ķīniešu riepu ražotājs, kas ražo vieglo automašīnu, SUVu un vieglo kravas auto riepas, kā arī specializētus produktus – kravas un autobusu, rūpniecības tehnikas un bezceļu riepas. Esot jau vienam no svarīgākajiem vietējiem zīmoliem, Fullrun ir arī kļuvis pazīstams pasaulē.

Fullrun riepas piedāvā perfekti akceptējamu veiktspēju ikdienas braukšanai par ļoti konkurējošām cenām – un, kā vienmēr, reifen-direkt.lv ir visizdevīgakie piedāvājumi cenu apzinošiem autovadītājiem. Dažādi modeļi un riepu izmēri ir pieejami, tā ka izmantojiet mūsu inteliģento meklēšanas iespēju, lai viegli atrastu riepas, kas atbilst Jūsu prasībām.

Taupiet naudu un brauciet droši ar Fullrun riepām no reifen-direkt.lv

Praktiski autovadītāji bieži izvēlās uzticamu zemcenu zīmolu savām ikdienas braukšanas vajadzībām. Fullrun riepas ir ideāli piemērotas šādiem klientiem, tāpēc ka tām ir laba vadāmība un uzticamība, kamēr tās tiek pārdotas par zemāku cenu nekā konkurentu riepas. Fullrun vasaras un ziemas riepas tiek galvenokārt tirgotas pamatojoties uz to funkcionalitāti un tās ir tīri kārdinošs piedāvājums gandrīz katram klientam.

Pērciet tagad mūsu tiešsaistes veikalā un baudiet Fullrun uzticamību par nepārspējami zemām cenām. Mēs piedāvājam arī bezmaksas piegādi Latvijā pasūtījumiem, kuros ir divas riepas vai vairāk, kā arī plašu montāžas darbnīcu tīklojumu – vienmēr labākie darījumi un pakalpojumi, tikai reifen-direkt.lv.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard
 

ORGANIZĀCIJA

Maksāšanas metodes

© 1999-2019 reifen-direkt.lv - Delticom OE piedāvājums