Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Gerutti riepas – izdevumu-efektīga ikdienas braukšana

Gerutti

Sveicinot un mājot no Singapūras, Gerutti parādās kā ekonomisks zīmols, kas piedāva riepas ar pamatā labām vadāmības īpatnībām, bet par ekstrēmi konkurējošām cenām – un nekur vairāk kā reifen-direkt.lv! Gerutti produktu līnijā iekļauti daudz un dažādi transporta līdzekļi, sākot ar visu veidu un izmēru vieglajām automašīnām līdz MPV, SUViem un bezceļu auto.

Zemas cenas, lieliska vertība - ar Gerutti riepām no reifen-direkt.lv

Ja Jūs meklējat gan pieejamas, gan uzticamas riepas, reifen-direkt.lv piedāvā Jums lielisku klāstu ar vasaras, ziemas un vissezonas Gerutti modeļiem. Gerutti DS810 ir labi līdzsvarota vasaras riepa, kurai ir adekvāta vilce gan slapjos, gan sausos apstākļos. Izturīgais gumijas sastāvs gādā arī par saķeri drošā apmērā, padarot šo riepu par lielisku izvēli vienkāršai braukšanai visās situācijās. Vēl viens pievilcīgs piedāvajums cenu apzinošiem klientiem ir Gerutti DS806. Šī ir pielāgojama vissezonas riepa, kas nodrošina stabilitāti lieliem ātrumiem un ļoti pieklājīgu vadāmību plašā temperatūras un laikapstākļu apmlitūdā.

Mūsu tiešsaistes veikalā tiek piedāvātas uzticamas Gerutti riepas par brīnišķīgām cenām, kā arī izcila klientu apkalpošana. Mūsu draudzīgais interfeiss un klientu apkalpošana padara iepirkšanos tiešsaistē vienkāršu un drošu katram. Pieejamās maksāšanas metodēs ir Paypal, kredītkarte un pārskaitījums.

Izmantojiet mūsu inteliģento meklēšanas iespēju, lai bez piepūles atrastu Jums vajadzīgo, un iegādājaties pieejamos Gerutti produktus, kas Jūs nepievils. Apciemojiet mūs regulāri, lai uzzinātu par pēdējiem vilinošiem piedāvājumiem!

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard