Payment Banner

Goodride vasaras riepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Goodride vasaras riepas

Goodride, ja runa ir par vasaras riepām, drošība ir pirmajā vietā. Tieši šī iemesla dēļ Goodride riepu kvalitāte tiek nepārtraukti testēta, izmēģināta un uzlabota. Liela daļa ikgadējās peļņas tiek investēta jaunu riepu modeļu izpētē un uzlabošanā.

Goodride plašais riepu klāsts visām vajadzībām

Pateicoties nepatverami plašajam produktu klāstam, Goodride vienmēr var piedāvāt tieši Jūsu vajadzībām vispiemērotākās riepas. Goodride vasaras riepām ir mūsdienīgs profils, kas nodrošina izcilu saķeri un stabilitāti kā uz sausas, tā slapjas ceļa virsmas. Samazinātā rites pretestība padarījusi lielisko braukšanas komfortu nepārspējamu.

Goodride – Naudas ietaupīšanas garantija

Goodride vasaras riepu ražošanas procesā izmantotie augstākās klases izejmateriāli un īpašais gumijas sakausējums garantē izcilu veiktspēju. Goodride vasaras riepas ir ļoti klusas braucot ar jebkādu ātrumu, jo to rites pretestība ir maza.

Lētas augstākās kvalitātes vasaras riepas

Goodride vasaras riepas ir pierādījums tam, ka ne vienmēr jāiztukšo maciņš, lai iegādātos labas kvalitātes riepu komplektu. Neskatoties uz zemo cenu, Goodride vasaras riepas garantē augstu kvalitāti un drošu reakciju braukšanas un bremzēšanas laikā. Protams, ir arī zināmas atšķirības salīdzinājumā ar citu zīmolu riepām, bet ar Goodride riepām pircēji var droši izbaudīt labu kvalitāti un braukšanas prieku.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more