Payment Banner

Goodride ziemas riepas



Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Goodride ziemas riepas

Goodride ir labas kvalitātes un cenu zīmols. It īpaši Goodride ziemas riepas nodrošina izcilas braukšanas īpašības jebkuros laika apstākļos (tas pats attiecināms uz šī zīmola vasaras riepām). Riepu ražotājs, apzinās, ka, jaunu riepu radīšanas procesā, autovadītāja drošība ir prioritāra. Optimizētais Goodride ziemas riepu profila zīmējums garantē lielisku vilkmi uz ledus un sniega, zema rites pretestība nodrošina ekonomisku degvielas patēriņu – un šajā kategorijā Goodride riepas regulāri sasniedz labus rādītājus. Arī nodilumizturība atbilst augstākajiem standartiem.

Pasūtīt Goodride ziemas riepas no reifen-direkt.lv

Goodride SW601 ziemas riepa ir lieliski piemērota kompaktajām un ģimenes automašīnām, kuru autovadītājiem patīk sportisks braukšanas stils. Asimetriskais profila zīmējums uzlabojis vilkmes īpašības un samazinājis bremzēšanas ceļu, un mīkstais gumijas sakausējums nodrošina labu veiktspēju uz sniega un ledus. Šīs riepas, un arī Goodride SW608, var iegādāties reifen-direkt.lv. Šo riepu protektorā ir optimālas rievas, kas efektīvi novada ūdeni, tādējādi, ievērojami samazinot bīstamo akvaplanēšanas rašanās risku. Arī uz sausas ceļa virsmas šīs Goodride ziemas riepas izceļās ar lielisko veiktspēju. Izdevīgā ceja ir kārtējais pluss, kas pārliecinājis daudzus klientus. Goodride riepas ir pieejamas dažādos izmēros un daudziem automašīnu modeļiem. Tāpēc Jūs varat pasūtīt tieši Jums nepieciešamās riepas no reifen-direkt.lv, un priecāties par lielisko klientu apkalpošanu. Piemēram, Jūs varat izvēlēties riepu piegādi uz kādu no mūsu sadarbības partneru riepu servisu Jūsu tuvākajā apkārtne, kur tās tiks nomainītas nekavējoties. Tadējādi, reifen-direkt.lv palīdz Jums iekekonomēt gan laiku, gan naudu.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more