Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Goodyear ziemas riepas

Prasīgajiem: Goodyear ziemas riepas

Amerikāņu uzņēmums Goodyear ir viens no pasaules lielākajiem riepu ražotājiem. Sākot no 20. gs. beigām Goodyear piedāvā augstas kvalitātes riepas automašīnām. Daimler-Benz, BMW vai Volkswagen – citu starpā – izvēlās savu automašīnu pamataprīkojumam . Ir pašsaprotams, ka Goodyear ziemas riepas atbilst augstākajiem standartiem. Lieliskā vadāmība, kā arī braukšanas komforts un labākā drošības garantija simtprocentīgi raksturo Goodyear ziemas riepas .

Jaunākās paaudzes ziemas riepas

Nepārtrauktie pētījumi un attīstība, kas veicina riepu uzlabošanu, ir galvenais ražotāja mērķis. Lielisks piemērs ir Goodyear UltraGrip ziemas riepas. Tās aprīkotas ar īpašām 3D lamelēm, šo Goodyear ziemas riepu sniegums ir ļoti augsts pat visbargākajos ziemas apstākļos uz sniegotas ceļa virsmas un ledus. Automašīnas vadāmība, izbraucot līkumus, vai strauji bremzējot, ir ļoti stabila. Tas ievērojami ietekmē autovadītāju drošības sajūtu jebkuros apstākļos.

Absolūti pārliecinoši Goodyear ziemas riepu testu rezultāti

Tāpat kā iepriekš Goodyear jaunākās paaudzes ziemas riepas atkārtoti ieguvušas augstākās atzīmes neskaitāmos testos. Recenzenti no augsti vērtētiem vācu žurnāliem “Autozeitung” un “Auto Club Europa” (ACE) ierindojuši Goodyear ziemas riepas vadošajās pozīcijās. Nepalika nepamanītas riepu izcilā vadāmība un augstais drošības līmenis uz apsnigušiem ceļiem. Vēl arī Goodyear ziemas riepas uzrādīja nepārspējamus drošības rezultātus uz slapjas ceļa virsmas. Testējot Goodyear ziemas riepas akvaplanēšanas riska apstākļos, to sniegums bija absolūti nevainojams.

Inovatīvas tehnoloģijas maksimālam braukšanas komfortam

Goodyear ziemas riepu ražošanā izmantotas jaunākās tehnoloģijas, lai garantētu nepārspējamu riepu veiktspēju neatkarīgi no laika apstākļiem. Goodyear’s UltraGrip 8, piemēram, ir izmantota 3D-BIS Tehnoloģija (lameļu aizvēršanās sistēma), kas veicina daudz lielāku ziemas riepu gumijas laukuma saskari ar ceļa virsmu. Ieviešot šo tehnoloģiju, Goodyear palielinājis lameļu skaitu. Tādējādi tiek sasniegta labāka riepas saķere uz ledus un sniegā. Lai garantētu nepārspējamu drošību uz slapjiem un sausiem ceļiem, Goodyear vienmēr paļaujas uz spēcīgiem, cietiem protektora blokiem. Tāpēc Goodyear inženieri izgudrojuši inovatīvo 3D pašaizvēršanās efektu. Tiklīdz protektora bloki saskaras ar ceļa virsmu, lameles aizveras, kā rezultātā riepa kļūst nepārspējami stingra, un tas veicina vieglu vadāmību un drošu stūres reakciju kā uz sausas, tā slapjas ceļa virsmas.

Mazs rites troksnis un ekonomisks degvielas patēriņš, braucot ar Goodyear ziemas riepām

Goodyear ziemas riepas ne tikai garantē pārliecinošu un drošu braukšanu, bet tām ir arī citas pozitīvas īpašības. Piemēram, šim riepu ražotājam ir izdevies, nepārtraukti samazinot rites pretestību, paildzināt riepas kalpošanas mūžu, un samazināt degvielas patēriņu, kā rezultātā ievērojami ierobežota izplūdes gāžu emisija. Tas ir lielisks sasniegums kā priekš autovadītājiem, tā arī dabas aizsardzībā!