Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Honda riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Ražošanas gads / tips:
Sērija / versija:

Honda's vēsture sakās 20. gs. divdesmitajos gados. Ar savām pirmajām automašīnām tie iepazīstināja pasauli 1963. gadā motociklu šovā, kas notika Tokijā. Mūsdienās Honda ir viens no lielākajiem auto ražotājiem pasaulē. Honda ražo kompaktās un vidējās klases auto. Neatkarīgi no jūsu automašīnas modeļa reifen-direkt.lv jūs varat atrast īstās riepas savam Honda. Kad meklējat piemērotākās riepas, jūs varat arī izvēlēties no premium riepu ražotājiem.

Izvēlieties īstās riepas no premium riepu ražotājiem

Ja runa ir par riepu izvēli, kuras der to modeļiem, Honda sadarbojas ar dažādiem riepu ražotājiem. Piemēram, FCX modelim der Yokohama riepas ar izmēru 245/60 R16. Honda Civic, viens no vispopulārākajiem modeļiem, ir sākotnēji aprīkots ar Bridgestone riepām ar izmēru 195/60 R15; no 14 līdz 16 collām Dunlop riepas arī tiek lietotas Honda Civic modelim.

Atrodiet īstās riepas jebkuram Honda modelim

Kad jūs izvēlaties riepas savam Honda auto, pirms raudzīties pēc noteiktas cenas, jums ir jāpievērš uzmanība riepu kvalitātei, kuras jūs plānojat uzlikt savam Honda. Kompaktās klases automašīnām mēs piedāvājam 14 un 15 collu riepas ar platumu 175 un 195 mm. Honda S2000 modelim jums ir nepieciešamas riepas ar platumu 205 un 16 collu diametrā. Šīs riepas var lietot gan ar tērauda, gan vieglmetāla diskiem. Kvalitatīvu riepu izvēlēšanās savam Honda sniedz drošību jebkurā situācijā neatkarīgi no laika apstākļiem un uz jebkura veida ceļa. Nobraukuma lielums un labs degvielas patēriņš ir tas, ko jums jāmeklē, kad izvēlaties riepu.

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.