Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Pērciet Haida riepas ilgtermiņa priekšrocībām

Haida

Ķīniešu kompānija Sichuan Haida gumijas grupa ir liela mēroga valsts uzņēmums, kas pievērsies riepu pētniecībai un attīstībai, kā arī to ražošanai priekš vieglajām automašīnām, viegliem un smagiem komerctransportlīdzekļiem, kā arī rūpniecības un lauksaimniecības tehnikas iekārtām. Aptuveni ceturdaļa no uzņēmumā saražotā tiek eksportēts, un visas riepas Latvijas un Eiropas tirgiem atbilst vietējām un ES kvalitātes un drošības prasībām.

Uzticamas riepas par satraucošām cenām

Ar lielisku modeļu dažādību un izmēriem arī, pieejamus par pārsteidzoši vilinošām cenām no reifen-direkt.lv, Haida katalogā atrodās daži no vispievilcīgākajiem piedāvājumiem zemcenu tirgus segmentā. Vieglo automašīnu īpašniekiem uzticamību un vērtību piedāvā ar Haida HD618, HD621 un HD606 modeļiem.

Ja Jūs esat kravas auto īpašnieks, tērauda radiāla riepa kā HD158 varētu būt Jums tieši piemērota. Tās pamatīgā konstrukcija, apvienota ar izturību uz sliktiem ceļu segumiem un labu vilci uz irdeniem ceļiem, padara to par universālu un konkurējošu produktu. Rūpniecības darbiem un lauksaimniecības aktivitātēm, Haida slīpas šķiedras riepas nodrošina labu vilci, pašattīrīšanos un buksēšanās aizturēšanu.

Pasūtiet tagad Haida riepas no reifen-direkt.lv. Mēs piedāvājam bezmaksas piegādi Latvijā, un pieejamās maksāšanas metodes ir vērstas uz elastīgumu – ar populāram iespējam kā pārskaitījums, kredītkarte un Paypal.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard