Payment Banner

Hankook vasaras riepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Hankook vasaras riepas

Hankook uzņēmums tika dibināts 1941. gadā,un ir jaunākās paaudzes riepu ražotājs. Sākot no 1996. Gada,Hankook ražotnes izvietotas arī Eiropā. Neskatoties uz samērā īso pastāvēšanas vēsturi, uzņēmums iemanījies iekarot vietu starp vadošajiem riepu ražotājiem. Hankook šobrīd ražo oriģinālā aprīkojuma (OE) riepas dažādiem auto modeļiem priekš tādiem auto ražotājiem kā Volkswagen, Renault, Volvo un Ford.

Hankook – pārliecinoša vadāmība un komforts

Hankook vasaras riepas priecē ar optimālu rites pretestību un ļoti zemu rites troksni.Tādējādi riepas ir ļoti ekonomiskas,un arī braukšanas komforts ir augstākajā līmenī. Hankook vasaras riepu īpašās iezīmes:
  • Lieliska stūres reakcija
  • Optimāla virziena stabilitāte
  • Izcila vadāmība

Atbilstoša saķere uz jebkuras virsmas

Neatkarīgi no tā vai ceļš ir sauss vai slapjšs, Hankook vasaras riepas vienmēr garantē optimālo saķeri un vadāmību. Maksimāli sabalansēta saķere visā riepas platumā – vēl viena izcila šo riepu īpašība.

Hankook vasaras riepu pārliecinošie teststu rezultāti

Populārākie autožurnāli novērtējuši Hankook vasaras riepu lielisko braukšanas veiktspēju, kā arī drošību braukšanas laikā 2012. Gada vasaras riepu testā vācu žurnāla „Sport auto” - korejiešu riepu ražotājs ievietots pirmajā vietā, novērtējot bremzēšanas īpašības. Bremzējot no ātruma 96,5km/h,Hankook vasaras riepas apstājās 7,9 metrus ātrāk, nekā vissliktāk novērtētās riepas šajā testā.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more