Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Heidenau riepas

Heidenau

Heidenau nav tikai pilsēta Rūdu kalnu apriņķī – tas ir arī plaši pazīstams divriteņu riepu ražotājs. Motociklu vadītāji ir iecienījuši šo Saksijas zīmolu un novērtē riepu augsto kvalitāti. Kompānija uzsāka savu darbību 1940. gadā, veidojot lietas gumijas detaļas, pēctam pievēršoties auto un velosipēdu riepām. VDR laikā uzņēmums piederēja valsts apvienotajam ""Pneumant"", bet kļuva atkal patstāvīgs pēc Berlīnes mūra krišanas.

Ziemas riepas motocikliem

Vairāki labāk zināmie VDR transportlīdzekļi, ieskaitot Simson mopēdus un Trabanta auto, paļāvās uz Heidenau riepām, lai pārvietotos. Lai arī firma vēl aizvien producē riepas arī šiem ražojumiem, tā galvenokārt specializējās savā nišā – ražot ziemas riepas motocikliem un mopēdiem. Tā piedāvā riepas gan velosipēdiem, gan eduro un ielu motocikliem. Riepu klāstā iekļauti ap 500 produktu. Heidenau ziemas riepas kā, piemēram, visurgājēju K37 Silica ziemas sezonai ir tikpat populāras kā tūristu riepa K65. Tās tiek pārdotas dažādos platumos priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem. Heidenau riepas nav tikai divriteņiem – uzņēmums rada riepas arī rūpniecības un lauksaimniecības tehniku iekārtām, ratiem un klasiskiem auto, kā arī kameras un riepas sacīkšu trasēm. Tomēr galvenais fokuss ir uz ātriem, ar liela motora tilpuma motocikliem. Slick, ar zemo profīlu, ir ideāls sacīkstēm un tā dizains ir radīts tā, lai būtu iespējama ātra iesilšana un apgirezieni, kamēr K42 prominentais protektora bloks nodrošina labu saķeri gan uz, gan blakus ceļam. K70 motokrosa riepa ar pašattīrošo protektoru ir lieliska izvēle braukšanai dziļā augsnē.

Ar riepām saistīti pakalpojumi

Reifen-direkt.lv piegādā Heidenau motociklu riepas un daudzus citus produktus no Heidenau klāsta. Izvēlaties Jums vēlamo riepu izmēru un ātruma indeksu, lai ieraudzītu riepas, kas atbilst Jūsu prasībām. Gūstot labumu no mūsu labajām cenām un augsti novērtētās klientu apkalpošanas, Jūs arī saņemsiet riepas, piegādātas bez maksas uz Jūsu izvēlētu adresi. Apskatiet arī mūsu plašo partneru darbnīcu tīklojumu, tie labprāt piemontēs un/vai uzglabās Jūsu riepas.