Isuzu riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:
Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.

Isuzu ir dibināts 1916. gadā, kad Tokyo Ishikawajima Shipbuilding company un Engineering Co., Ltd. sāka sadarboties ar Tokyo Gas Company un Electric Industrial Company Japānā, lai būvētu pasaules klases transportlīdzekļus. Tagad šī automašīnu kompānija ir labi pazīstama ar elegantu un uzticamu automašīnu būvēšanu par pieejamu cenu, kas tiek uzskatīta par ceturto lielāko automašīnu ražotāju pasaulē. 2004. gadā Isuzu darbība tika atsākta Eiropā, pirmkārt pārdodot transportlīdzekļus, kurus saražojis General Motors.

Iegūstiet īstās riepas savam Isuzu

Isuzu ir labi pazīstama Eiropā ar savu Lietderīgo un Premium automašīnu klāstu. Ja jums pieder D-Max Eiger, Yukon vai Utah, šeit reifen-direkt.lv mēs piedāvājam lielāko riepu zīmolu un izmēru izvēli tiešsaistē, sniedzot jums daudz dažādu izvēles iespēju. Tikai ievadiet automašīnas marku, modeli un gadu meklēšanas lodziņā, izdariet savu pasūtījumu tiešsaistē, un riepas tiks jums piegādātas 2-4 darba dienu laikā.

x