Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Infinity riepas – uzticamība par pievilcīgu cenu

Infinity

Vienmēr augošais zemcenu riepu tirgu dalībnieku skaits pēdējos gados ir radījis nopietnas problēmas daudziem privātiem uzņēmējiem, bet Infinity ir pierādījis savu pastāvību. Zīmola īpašnieks un tirgotājs Al Dobowi grupa ir saprātīgi nolēmuši izmantot nevis pretoties augošajai Ķīnas liela mēroga ražošanas centru varenībai un ir nolīguši dažas no modernākajām iekārtām Infinity riepu ražošanai.

Jauns riepu komplekts var izmaksāt mazu bagātību, tā ka daudzi patērētāji izvēlās neuzticamas alternatīvas kā lietotus ‘izdevīgus pirkumus.’ Jums tomēr vajadzētu apsvērt to, ka labas zemcenu riepas var sniegt drošību un uzticamību par nelielu cenu. Infinity piedavā vasaras un ziemas riepas vieglajiem auto, krosoveriem un mikroautobusiem par ļoti izdevīgām cenām. Visi produkti pilnīgi atbilst Eiropas standartiem un regulām, un tiem ir ES marķējumsl.

Modernas, uzticamas riepas par fantastiskām cenām

reifen-direkt.lv, mums ir laba izvēle, arī ar cenu ziņā ļoti pieejamām Infinity riepām – daudz dažādos izmēros, lai atbilstu tikpat kā katra auto vadītāja vajadzībām. Infiniti Ecomax un ECOSIS vasaras riepas ir liela vērtība, tāpat kā INF 049, INF 059 un Ecosnow ziemas riepas. Izmantojiet mūsu inteliģento meklēšanas iespēju, lai ātri atrastu produktus, kas atbilst Jūsu prasībām un izbaudiet izcilās cenas.

Izmantojiet mūsu piedāvājumu un iegādājiet sev pašiem jaunas Infinity riepas. Pasūtiet divas vai vairākas riepas un mēs piegādāsim bez maksas Latvijā – līdz Jūsu durvīm vai uz servisu Jūsu tuvumā.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard