Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Biežāk Uzdotie Jautājumi

 1. Kas ir DEX?
 2. Aptaujas rezultāti: Kā autovadītāji vērtē ES riepu marķējuma kritērijus?
 3. Kur tiek attēlots DEX?
 4. Vai DEX attiecas arī uz ziemas riepām?
 1. Kas ir DEX?

  Eiropas vadošais uzņēmums riepu pārdošanā internetā – Delticom – ir veicis 15 Eiropas valstu autovadītāju ievērojamu aptauju par ES riepu marķējuma trīs kritēriju svarīgumu.

  No marķējuma svarīguma izriet DEX (Delticom efektivitātes klases indekss) princips. DEX tādējādi ir kombinācija no katra riepas marķējuma vērtības un šo kritēriju svarīguma.

  DEX atvieglo izvēli pirkšanas brīdī. Delticom interneta veikalos DEX vērtējums tiek attēlots zvaigznīšu fomā, no vienas līdz piecām zvaigznītēm.

  Jo vairāk zvaigznītes DEX attēlo, jo vairāk riepas marķējums atbilst efektivitātes klasei, ko apstiprina arī aptaujātie autovadītāji.

  Uzmanību: DEX attiecas tikai uz vasaras un vissezonas riepām! 2. Aptaujas rezultāti: Kā autovadītāji vērtē ES riepu marķējuma kritērijus?

  Drošība pirms taupības. Vairāk kā puse no aptaujātajiem autovadītājiem uzskata, ka saķere pie slapja ceļa seguma ir svarīgākā ES riepu marķējuma norādītā riepas īpašība. Pēc aptaujas rezultātiem otrajā vietā, ar vairāk kā 25 procentiem, ir ritēšanas spēja. Mazsvarīgākais vērtējums veiktajā aptaujā ir riepas ritēšanas skaļuma īpašībai. 3. Kur tiek attēlots DEX?

  DEX tiek īpaši norādīts Delticom interneta veikalos. DEX, riepu pirkšanas brīdī, Jūs atradīsiet pie riepu meklēšanas rezultātiem, kā arī pie riepu apraksta. 4. Vai DEX attiecas arī uz ziemas riepām?

  ES riepu marķējums neiekļauj braukšanas īpašības pie ledus un sniega apstākļiem. Tādējādi iesakām ziemas riepu pirkšanas brīdī izvērtēt testa rezultātus neitrālajā riepu testēšanas saitā Rieputesti.com.