Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Biežāk Uzdotie Jautājumi

 1. Kā es varu pie Jums samaksāt?
 2. Ko nozīme IBAN?
 3. Vai cenā ir iekļautas PVN un piegādes izmaksas?
 4. Vai Jūs varat man garantēt, ka cenas netiks paceltas?
 5. Vai maksāšana ar kredītkarti ir droša?
 1. Kā es varu pie Jums samaksāt?

  Mēs Jums piedāvājam maksājumus izmantojot kredītkarti, čeku, pilnvaru, skaidrā naudā vai pēc rēķina saņemšanas.
  -Priekšapmaksa ar pārskaitījumu vai čeku. Šo abu maksājumu veidu gadījumā Jūs norēķināsieties pirms preces saņemšanas. Šādā gadījumā Jums nav iespēju pārbaudīt preces trūkumus pirms maksājuma veikšanas.
  - Maksājums ar kredītkarti. Jūs norādat savas kartes numuru un derīguma termiņu. Pēc Jūsu datu pārbaudes, tūlīt tiek dots rīkojums par Jūsu preces piegādi. 2. Ko nozīme IBAN?

  Saīsinājums IBAN nozīmē „International Bank Account Number”. Tas Vācijā sastāv no 2-zīmju valsts koda “DE”, 2-zīmju pārbaudes cipara, 8-zīmju bankas koda un 10-zīmju konta numura kopā, turklāt īsākie konta numuri tiek papildināti ar nullēm. (Vācijā IBAN sastāv no 22 zīmēm, bet citās valstīs tās var būt pat 30). IBAN priekšrocība ir tā, ka ar vienotu kodēšanas sistēmu iespējams ātri konstatēt nepareizi norādītus konta numurus un līdz ar to novērsta maksājumu kavējumi. Pastāv atšķirības starp papīra un elektronisko formātu. Papīra formātā apzīmējums “IBAN” tiek likts pirms nummura un tālāk tiek veikta zīmju sadale pa 4 zīmēm vienā blokā, bet elektroniskā formātā visas zīmes tiek rakstītas viena aiz otras. Piemērs: papīra formāts - : IBAN DE89 3705 0299 1234 5678 90. Piemērs: elektroniskais formāts - DE89370502991234567890. Tā kā vispasaules apvienošana vienā standartā vēl kādu laiku var ieilgt, Jums jānorāda saņēmēja bankas SWIFT/BIC-kods. 3. Vai cenā ir iekļautas PVN un piegādes izmaksas?

  Norādītajās cenās ir iekļauts Latvijas PVN un piegādes izmaksas. Aktuālos piegādes un maksājumu noteiktumus Jūs atradīsiet šeit. 4. Vai Jūs varat man garantēt, ka cenas netiks paceltas?

  Cenas starptautiskajā riepu tirgū ir atkarīgas no piedāvājuma un pieprasījuma. Ikdienas USD un EUR svārstības tieši ietekmē riepu cenas. Delticom vienmēr rūpējas par labāko cenu Jums! Garantēto cenu Jūs redzat mūsu piedāvājumā. 5. Vai maksāšana ar kredītkarti ir droša?

  Jā! Bet tādā gadījumā, ja Jūs garantējat tiesisku Jūsu kredītkartes datu pieeju. Šobrīd ir daudz tirgotāju, kas rūpīgi noslēdz pieeju Jūsu kredītkartes datiem tā, lai nebūtu iespējama datu ļaunprātīga izmantošana ceļā no datora līdz saņēmējam. Mūsu drošības sistēma – SSL - Secure Socket Layer- šobrīd atzīta kā labākā.