Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Biežāk Uzdotie Jautājumi

 1. Kā es varu atrast tuvāko montāžas servisu?
 2. Kurš man montēs riepas?
 3. Vai es varu savas riepas pasūtīt uz jebkuru montāžas servisu?
 4. Vai man kā klientam montāžas serviss pirms piegādes ir jāinformē?
 1. Kā es varu atrast tuvāko montāžas servisu?

  Dodieties uz montāžas partneru meklēšana, ievadiet pasta indeksu, vietu vai telefona kodu un Jūs saņemsiet atbilstošu montāžas partneru sarakstu. Jums tomēr rodas grūtības ar montāžas partnera atrašanu? Mēs Jums labprāt palīdzēsim. Lūdzu atsūtiet mums savas problēmas izklāstu pa e-pastu uz reifen-direkt.lv@delti.com vai arī piezvaniet mums uz tālruni: 00371 67 60 96 13. 2. Kurš man montēs riepas?

  Mums ir visaptverošs partnerdarbnīcu tīkls. Jūs varat savu preci pasūtīt tiešu uz montāžas partnera servisu. Pasūtijuma veikšanas laikā vienkārši izvēlieties darbnīcu, kas atrodas Jūsu tuvumā un vienojieties ar to par montāžas termiņu. 3. Vai es varu savas riepas pasūtīt uz jebkuru montāžas servisu?

  Principā jūs varat riepu piegādi noformēt uz jebkuru no mūsu uzskaitītajiem montāžas partneru servisiem. Pretējā gadījumā mēs norādīsim mājas lapā uz konkrētiem montāžas partenriem. 4. Vai man kā klientam montāžas serviss pirms piegādes ir jāinformē?

  Mūsu montāžas parteri saņems no mums automātisku ziņu, tiklīdz Jūsu pasūtījums tiks izvests no noliktavas. Lūdzu ņemiet vērā, ka Jums šī iespēja būs tikai tādā gadījumā, ja savā pasūtījumā norādīsiet attiecīgo piegādes alternatīvu „Piegāde montāžas partnerim“. Drošības dēļ, mēs Jums iesakām paralēli sazināties ar montāžas partneri un viņu informēt par to, ka pienāks Jums paredzēts sūtījums no Reifen Direkt. Šajā gadījumā jūs arī personīgi varat vienoties ar darbnīcu par konkrētu montāžas termiņu.