Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Jinyu ziemas riepas

Jinyu ir Ķīnas zīmols, budžēta klases riepu ražotājs, kas ir pazīstams Latvijā pateicoties savai īpašības ražot uzticamas kvalitātes preces, kas atbilst visiem Eiropas kvalitātes un drošības standartiem. Šis uzņēmums ir ieguldījis ievērojamus līdzekļus savās projektēšanas un ražošanas iekārtās, tāpēc Jinyu zīmolam ir izdevies kļūt par nopietnu riepu tirgus dalībnieku, kas piedāvā daudzveidīgu preču klāstu par lieliskām cenām.

Jaunais ziemas riepu komplekts var dārgi izmaksāt, tāpēc daudzi autovadītāji meklē ekonomiski izdevīgu risinājumu. Bet lietot vasaras riepas tad, kad temperatūŗa krītas zem 5°C ir ļoti bīstami pat uz sausiem ceļiem, un lietotas riepas bieži vien nav uzticamas. Reifen-direkt.lv piedāvā Jums Jinyu ziemas riepas par pieejamu cenu, kas ļaus Jums baudīt drošību smagajos ziemas apstākļos.

Ziemas drošība lētāk nekā Jūs varētu iedomāties

Drošai, ekonomiskai braukšanai pie zemām gaisa temperatūrām mūsu tiešsaistes veikals rekomendē Jinyu YW51. Pieejamas dažādos izmēros, sākot no 165/70 R13 un līdz 225/60 R16; šis riepu modelis ir piemērots mazās, kompaktās un vidējās klases automašīnām – vispopulārākās auto klases Latvijā. Speciālais silīcija dioksīda gumijas savienojums nodrošina riepas maksimālu funkcionalitāti pie zemām temperatūrām, un protektora zīmējums efektīvi izvada ūdeni, snegu un šķīdoni no riepas kontaktlaukuma, kas savukārt nodrošina pienācīgu saķeri uz slidenām virsmām.

Pasūtiet tagad vismaz divas Jinyu ziemas riepas no reifen-direkt.lv, un mēs tās piegādāsim bezmaksas uz Jūsu norādīto adresi! Mūsu maksāšanas metodes ir drošas un vieglas, ieskaitot tādas populārās metodes kā Paypal, kredītkarte un bankas pārskaitījums.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard