Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Kenda riepas – vienmēr kustina Jūs uz priekšu

Kenda

Kenda ir universāls ražotājs, kurs piedāvā plašu produktu klāstu, ieskaitot automobīļu, motociklu, velosipēdu ATV un rūpniecisku iekārtu riepas. Uzņēmums uzsāka darbību Taivānā 1962. gadā un kopš tā laika ir paplašinājis savu darbības sfēru un nodibinājis ražotnes ārzemēs - Ķīnā un Vjetnamā. Kompānijas darbība Eiropas tirgos ir pieaugusi un kenda ir pat izveidojuši savu Eiropas biroju Oldenburgā, Vācijā.

Kenda, pierādījusi sevi pārdevējiem un klientiem kā uzticamu kvalitatīvu produktu piegādātāju, ir pastāvīga dalībniece pēcpārdošanas riepu tirgus sektorā. Protams, Jūs varat atrast Kenda riepas arī reifen-direkt.lv par ļoti pievilcīgām cenām, dažādos izmēros. Plašajā automobīļu produktu klāstā iekļautas vasaras, ziemas un vissezonas riepas vieglajām automašīnām, krosoveriem un vieglajiem kravas auto, un visi modeļi pilnīgi atbilst Latvijas un ES kvalitātes un drošības standartiem un regulām.

Kvalitatīvas riepas par burvīgām cenām, no reifen-direkt.lv

Kas attiecās uz kvalitāti, Latvijas tirgū ir lielas prasības, bet Kenda ņem nopietni klientu apmierinātību, galvenokārt pateicoties tam, uzņēmums ir veiksmīgs. Apskatiet mūsu piedāvājumu un izvēlaties Kenda riepas, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām; Jūs manīsiet, ka iegūstiet lielu vērību par ļoti pieejamu cenu. Vienalga vai Jūs izvēlaties ekonomisko KR30 Vezda Eco, ērto KR23 Komet Plus tourer, uz veiktspēju orientēto KR09 Komet SPT vai universālo vissezonas KR08 Klimate, visas Kenda riepas sniedz kvalitāti, un labas cenas un vērtības attiecības.

Mūsu tiešsaistes veikals vienmēr nodrošina lieliskus piedāvājumus un pakalpojumus, tā ka pērciet tagad divas vai vairāk Kenda riepas un izmantojiet mūsu bezmaksas peigādes politika un izcilo servisu partneru tīklojumu.