Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Kings Tire riepas – pieejami, pamatīgi produkti katrai iekārtai

Taivānas uzņēmums Kings Tire Group tika dibināts 1988. gadā, tam ir trīs ražotnes Ķīnā, kur tiek producētas daudz un dažādas radiālas un slīpas šķiedras riepas, un kameras dažādiem transportlīdzekļiem – no automašīnām un motocikliem, līdz rūpnicības un lauksaimniecības mašinērijas iekārtām. Kings Tire produkti tiek eksportēti pa visu pasauli, it īpaši uz Eiropu, Austrāliju, Jaunzēlandi un ASV. Galvenās priekšrocības Kings Tire riepām Latvijas tirgū ir uzticamība un pieejams cenojums. Vai Jums interesētu jaunas riepas Jūsu ģimenes automašīnai, vai spēcīgas speciālās riepas, Jums noteikti būtu jāapsver mūsu plašo Kings Tire produktu klāstu – pieejamas riepas par nepārspējami zemām cenām no reifen-direkt.lv.

Vienkārši labāks piedāvājums – Kings Tire riepas no reifen-direkt.lv

Kings Tire riepas pieejamas dažādās formās un izmēros, dažādiem transportlīdzekļiem. Klāstā iekļautas radiālas vieglo automašīnu un augstas veiktspējas autoriepas, 4x4, divriteņu, ATV un go-kart riepas, vieglu un vidēju komerctransportlīdzekļu riepas, kravas un autobusu riepas, kā arī plašs speciālo riepu klāsts – kūdras iekārtu mašinērijai, zālespļāvējiem, golfa ratiem, lauksaimniecības tehnikai, treileriem un riteņmājām, rūpniecības, celtniecības mašīnām un lidostu zemes apkalpes transporam.

reifen-direkt.lv piedāvā uzticamus Kings Tire produktus par neticamām cenām – kā arī bezmaksas piegādi Latvijā pasūtījumiem, kuros divas vai vairak riepas. Pasūtiet tagad!

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard