Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Kumho vasaras riepas

Kumho vasaras riepas

Kumho Riepu Kompānija pieder Korejiešu riepu ražotājam,kurš atrodas Seulā. Eiropas administrācija atrodas Offenbahā,Vācijā. Kompānija tika dibināta 1960. gadā un kopš tā laika ieņem stabilu pozīciju vadošo pasaules riepu ražotāju vidū. Sākotnēji Kumho vasaras riepas tika izstrādātas auto sacīkstēm, bet kopš tā laika jau pierādījušas lielisku veiktspēju ikdienas satiksmē. Vai tas ir vieglais auto, vai kravas automobīlis, Kumho ražo lieliskas vasaras riepas visu veidu transportlīdzekļiem.

Riepu klāsts no augsto ātruma indeksu spektra

Kumho vasaras riepas tika izstrādātas,lai piepildītu visaugstākās prasības un garantētu drošību uz visiem ceļu segumiem. Augsts braukšanas komforts,kā arī labākais drošības līmenis – tās ir galvenās Kumho vasaras riepu īpašības. Klientiem tiek piedāvātas riepas ar optimālu saķeri par ļoti atbilstošu cenu.

Jaunākās paaudzes runflat riepas

Mūsdienīgās un nesen izstrādātās Kumho runflat riepas garantē, ka varēsiet turpināt ceļu ar samazinātu braukšanas ātrumu, pat, ja riepa tikusi bojāta un pilnībā zaudējusi gaisu. Īpašs protektora silīcija sakausējums nodrošina ļoti zemu rites pretestību un zemu nodilumu. Kā rezultātā sasniegta optimāla vadāmība un komforts, kā arī nepārspējama riepu efektivitāte.

Kumho vasaras riepas - pārliecinošās atsauksmes

Vācijas lielākā automobīļu asociācija ADAC piešķīra Kumho vasaras riepām atzīmi “apmierinošs” savos visaptverošajos riepu testos 2012. gadā. Testētājus pārliecināja riepu labā saķere, kā arī samazinātais degvielas patēriņš un nodilums. Bremzēšana,vadāmība un stabilitāte arī ieguvušas labākos novērtējumus. Tas viss pierāda,ka labai kvalitātei ne vienmēr jābūt dārgai.