Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Landsail riepas – pieejamas, uzticamas, drošas

Landsail

Landsail ir riepu zīmols, kas pieder Qingdao Sentury Tire Co., Ltd. Ražotājs ir ievērojami pacenties, lai nodrošinātu sev vietu starptautiskajā tirgū, galvenokārt, ieguldot modernās ražotnes iekārtas, ar kurām tiek radītas līdz pat 15 miljoni riepas gadā, un tas ir paziņojis, ka plāno līdz 2017. gadam šo skaitli palielināt līdz 33 miljoniem.

Izmantojot augstas tehnoloģijas dizainu un materiālus, ar Landsail riepām tiek piedāvātas labas cenas un vērtības attiecības, un riepas kļūst vairāk un vairāk populāras uz Latvijas ceļiem. Reifen-direkt.lv Jūs varat atrast pārsteidzoši pieejamas Landsail riepas vieglajām automašīnām, krosoveriem un viegliem komerctransportlīdzekļiem – dažādos izmēros, kas piemēroti daudziem ražojumiem un modeļiem.

Pieejamas un uzticamas Landsail riepas no reifen-direkt.lv

Siltajiem mēnešiem mēs iesakam Jums apsvērt aktuālo Landsail vasaras riepu klāstu, kurā ir, piemēram, LS288, LS 388 un LS 988. Aukstajam laikam Snow Star ziemas riepas nodrošina drošību un mobilitāti sarežģītos laikapstākļos. Landsail CLV2 ir labi piemērotas krosoveriem, kuri tiek intensīvi braukti – tās nodrošina funkcionalitāti visos laikapstākļos. Winter Star ir laba krosoveru ziemas riepa. LS588 līnija tika veidota priekš performances automašīnām, kamēr LSV88 ir vilinošs piedāvājums mikroautobusu īpašniekiem.

Ar plašu izvēli ar uzticamām un pieejamām riepām, reifen-direkt.lv ir tiešsaistes veikals, kuram ir īstie risinājumi. Pērciet tagad divas vai vairak Landsail riepas un iegūstiet no mūsu konkurējošām cenām un bezmaksas piegādes politikas!

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard