Payment Banner

Esiet konkurējošs un efektīvs ar Lassa riepām

Esiet konkurējošs un efektīvs ar Lassa riepām


Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Savā laikā vadošā Turcijas rūpniecības konglomorāta Sabancı grupas 1974. gadā dibinātais uzņēmums Lassa riepas uzsāka riepu ražošanu 1978. gadā. Kopuzņēmuma sinerģija, kas bija rezultāts partnerībai ar Bridgestone korporāciju, pieļāva uzņēmumam, pārdēvētam uz Brisa, ievērojami palielināt produktu klāstu un tehnoloģisko pamatu. Mūsdienās, kā viens no pasaules lielākajām riepu ražotnes kompleksu īpašniekiem, Brisa, zem nosaukuma Lassa, saražo un iztirgo plašu riepu klāstu, izmantojot modernu dizainu, produkciju un kvalitātes kontroles tehnoloģiju.

1996. gadā ticis godalgots ar ‘Eiropas kvalitātes balvu’, kuru piešķīra Eiropas kvalitātes vadības fonds par centību un tiekšanos uz kvalitātes un drošības standartiem, Lassa turpina piegādāt augstas vērtības produktus, kuri vērsti uz klientu apmierinātību. Reifen-direkt.lv Jūs varat iegādāties pieejamas vasaras, ziemas un vissezonas Lassa riepas par apbrīnojamām cenām.

Uzticamas un drošas, un Jūsējās par mazāku cenu, nekā Jūs varētu iedomāties

Ja Jūs esat krosovera īpašnieks, apskatiet Competus A/T vissezonas modeli. Šīs visurgājēju riepas dizains ir paredzēts izaicinošiem braukšanas apstākļiem, tai ir uzlabots protektora raksts, kas gādā par palielinātu bezceļu vilci un kopumā drošu un ērtu braukšanas pieredzi. Cits interesants piedāvājums ir ziemas modelis Lassa Snoways Era, kas nodrošina adekvātu vilci uz sniega un ledus klātām virsmām, pateicoties lielam sipju blīvumam un daudzšķautnainiem centra blokiem.

Lielākai drošībai un vērtībai, apskatiet Lassa riepu klāstu reifen-direkt.lv. Pērciet tagad par visizdevīgākām cenām tirgū un baudiet mūsu nepārspējamo klientu apkalpošanas politiku.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Clients opinions

Shop rating
more