Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Esiet kustīgs ar Lassa riepām

Lassa

Savā laikā vadošā Turcijas rūpniecības konglomorāta Sabancı grupas 1974. gadā dibinātais uzņēmums Lassa riepas uzsāka riepu ražošanu 1978. gadā. Kopuzņēmuma sinerģija, kas bija rezultāts partnerībai ar Bridgestone korporāciju, pieļāva uzņēmumam, pārdēvētam uz Brisa, ievērojami palielināt produktu klāstu un tehnoloģisko pamatu. Mūsdienās, kā viens no pasaules lielākajām riepu ražotnes kompleksu īpašniekiem, Brisa, zem nosaukuma Lassa, saražo un iztirgo plašu riepu klāstu, izmantojot modernu dizainu, produkciju un kvalitātes kontroles tehnoloģiju.

1996. gadā ticis godalgots ar ‘Eiropas kvalitātes balvu’, kuru piešķīra Eiropas kvalitātes vadības fonds par centību un tiekšanos uz kvalitātes un drošības standartiem, Lassa turpina piegādāt augstas vērtības produktus, kuri vērsti uz klientu apmierinātību. Reifen-direkt.lv Jūs varat iegādāties pieejamas vasaras, ziemas un vissezonas Lassa riepas par apbrīnojamām cenām.

Uzticamas un drošas, un Jūsējās par mazāku cenu, nekā Jūs varētu iedomāties

Ja Jūs esat krosovera īpašnieks, apskatiet Competus A/T vissezonas modeli. Šīs visurgājēju riepas dizains ir paredzēts izaicinošiem braukšanas apstākļiem, tai ir uzlabots protektora raksts, kas gādā par palielinātu bezceļu vilci un kopumā drošu un ērtu braukšanas pieredzi. Cits interesants piedāvājums ir ziemas modelis Lassa Snoways Era, kas nodrošina adekvātu vilci uz sniega un ledus klātām virsmām, pateicoties lielam sipju blīvumam un daudzšķautnainiem centra blokiem.

Lielākai drošībai un vērtībai, apskatiet Lassa riepu klāstu reifen-direkt.lv. Pērciet tagad par visizdevīgākām cenām tirgū un baudiet mūsu nepārspējamo klientu apkalpošanas politiku.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard