Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

Mercedes-Benz riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Mercedes-Benz ir viens no slavenākajiem auto ražotājiem pasaulē; tāpēc lielākā daļa riepu izgatavotāju piedāvā s Mercedez-Benz auto piemērotas riepas. Mercedes sadarbojas ar dažādiem riepu ražotājiem, lai iegūtu savu modeļu standarta aprīkojumu. Auto modeļi, tādi kā SLK vai C un E klases modeļi, ir sākotnēji aprīkoti ar Ecopia riepām, kuras izgatavotas Bridgestone. Mercedes izmanto arī riepas, kuras izgatavotas Dunlop un Yokohama.

Optimalu riepu izmantošana nodrošina labāko komfortu

Mercedes automašīnas ir pazīstamas ar to piedāvāto augsto komforta līmeni. Tomēr šis komforts ir atkarīgs no pareizo riepu izvēles. Izvēloties kvalitatīvas riepas ar zemo trokšņa līmeni, troksnis ir ievērojami samazināts gan automašīnas iekšienē, gan ārpusē. Zemā rites pretestība nodrošina zemu degvielas patēriņu un garāku ekspluatācijas ilgumu. Izmantojot savam Mercedes-Benz kvalitatīvas riepas, jūs iegūstat lielāko drošību neatkarīgi no ceļa un meteoroloģiskajiem apstākļiem. Pateicoties optimālajai ūdens pārvietošanai no protektora, kvalitatīvās riepas nodrošina maksimālu kontroli pat akvaplanēšanas gadījumā.
Neatkarīgi no automašīnas modeļa reifen-direkt.lv jūs varat atrast pareizās riepas.

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.
^