Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

MG riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Ražošanas gads / tips:
Sērija / versija:

MG ir viens no Apvienotās Karalistes tradicionālajiem auto ražotājiem. Kad MG Rover kompānija tika slēgta, viņu auto ražošanu pārņēma“Shanghai Automotive Industry”.
Sakarā ar samazināto pieejamo modeļu skaitu MG auto riepu piedāvājums ir arī samazināts. MG F modelis, kas ir viens no MG populārākajiem modeļiem, ir sākotnēji aprīkots ar sekojoša izmēra riepām: 185/55 R15. Tāds pats izmērs tiek izmantots citiem modeļiem, tādiem kā MG Trophy. Automašīnas modelis un ražošanas datums stipri ietekmē riepu izmēru, kuru jums ir jāizmanto. Pirms riepu pasūtīšanas, lūdzu, pārbaudiet, kāds izmērs ir paredzēts jūsu automašīnai, pārbaudot reģistrācijas apliecību un automašīnas identitātes karti.

Plašs MG auto riepu klāsts

Standarta riepu izmēri tiek izmantoti lielākajai daļai MG modeļu. Jums ir iespēja izvēlēties MG auto no plaša klāsta. Neskaitot labāko ražotāju izgatavotās riepas, mēs piedāvājam arī plašu budžeta riepu klāstu. Sīkāku informāciju par šo riepu kvalitāti un izpildījumu uz ceļa var atrast dažādos riepu testos.
Esiet uzmanīgi, kad iegādājaties riepas savam MG auto; neskaitot drošības nodrošināšanu, šīm riepām ir jābūt rentablām. Zemas rites pretestības dēļ riepām ir garāks ekspluatācijas ilgums, un tās nodrošina pazeminātu degvielas patēriņu.

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.