Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Mini riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Ražošanas gads / tips:
Sērija / versija:

Pirmo Mini modeli izgatavoja 1959. gadā British Motor Corporation (BMC). Līdz šim viņi ir pārdevuši vairāk nekā 5.5 miljoni automašīnu. Mini modelim ir dažādas versijas un reifen-direkt.lv jūs atradīsiet tām visām piemērotas riepas. Mini modeļi atšķiras ne tikai vizuāli, bet arī izpildījuma izpratnē. Pareizo riepu izvēle ir arī atkarīga no automašīnas izpildījuma. Runājot par standarta aprīkojumu, Mini modeļi var būt aprīkoti ar 15 līdz 18 collu riepā. Plašs Mini riepu klāsts ir pieejams pie dažādiem riepu ražotājiem.
Ja runa ir par Mini auto standarta aprīkojumu, tiek izmantoti vairāki riepu ražotāji, tādi kā Dunlop un Goodyear. Mini Cooper S Works modelis ir aprīkots ar Dunlop SP Sport riepām. Citi modeļi ir sākotnēji aprīkoti ar Goodyear UltraGrip Performance 2, Excellence un UltraGrip 7 riepām. Jūs varat arī izvēlēties riepas, ko izgatavojuši jebkuri citi riepu ražotāji.

Piemēroti riepu izmēri katram Mini auto

Viens no viņu populārākajiem modeļiem ir Mini Clubman. 120 kW versija ir sākotnēji aprīkota ar 175/60 R16 riepām. Jūs varat arī izmantot platākas riepas (195/55 R16 vai 205/45 R17). Mini Contryman SUV modelis var būt aprīkots ar riepām platumā līdz 225 mm. Pirms riepu pasūtīšanas, lūdzu pārbaudiet, kāds izmērs ir atbilstošs jūsu automašīnai, pārbaudot reģistrācijas apliecību vai automašīnas identitātes karti. Izvēloties riepas savam Mini, ir ieteicams izvēlēties tikai tās riepas, kuras ir ieteicis automašīnas ražotājs. Tādā veidā jūs varat būt pārliecināti par to, ka ražotāja norādītais degvielas patēriņš un trokšņa līmenis tiks uzturēti.

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.