Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

Mitsubishi riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Mitsubishi ir viens no Japānas ar galveno mītni Tokijā ražotājiem un ir daudznacionāls automobiļu izgatavotājs kopš 1917. gada. Šī kompānija ir viena no lielākajiem auto ražotājiem Japānā, un ir pat sasniegusi lielu popularitāti visā pasaulē. Pateicoties lielajam pārdoto automašīnu skaitam, gandrīz katrs riepu ražotājs piedāvā pareizās riepas jūsu Mitsubishi modelim – sākotnēji Japānas autoražotājs strādāja galvenokārt ar Bridgestone.

Mitsubishi turpina piedāvāt saviem klientiem labākās automašīnas par saprātīgu cenu šodienas tirgū. Mitsubishi automašīnas der braukšanai dažādos apstākļos, sākot no braukšanas lietū līdz sacīkstēm legalizētos sacīkšu pasākumos. Citu modeļu vidū, Mitsubishi Pajero SUV ir aprīkots ar Bridgestone riepām. Papildus Mitsubishi izmanto arī riepas, ko piedāvā Dunlop un Yokohama.

Izvēlieties pareizos riepu izmērus savam Mitsubishi

Ja jūs neesat pārliecināti par to, kāds riepu izmērs jums ir nepieciešams vai kādu riepu zīmolu jūsu automašīnai iesaka Mitsubishi, ieskatieties sava transportlīdzekļa lietošanas pamācībā. Lielākajai daļai modeļu jūs varat izvēlēties no dažādiem riepu izmēriem, kas pieejami tiešsaistē. Tā, piemēram, Mitsubishi ASX standarta aprīkojums ir 215/65 R16 izmēra riepas. Pēc vēlēšanās, jūs varat arī izmantot zemāk minētos izmērus:

  • 225/60 R16
  • 215/55 R17
  • 215/60 R17

Mums ir plašākā riepu zīmolu un izmēru izvēle tiešsaistē, lai palīdzētu jums atrast pareizo riepu izvēli jūsu Mitsubishi modelim.

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.
^