Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Maloya riepas

Maloya

Maloya ir vienmēr bijis zīmols priekš apķērīgiem individuālistiem, kuri vairāk ļaujās patiesa kulta sekošanai nekā mārketinga trikiem. Izcelsme meklējama pie inovatīva Šveices uzņēmuma, kas tika dibināts 1936. gadā. Starp citiem sasniegumiem, Maloya ir ievērojams par radiālo riepu ražošanas aizsākšanu agrajos 70. gados. 1993. gadā uzņēmums apvienojās ar Vredestein. Šobrīd Maloya ir Nīderlandes Apollo Vredestein B.V. zīmols, ar augošu popularitāti.

Lai arī uzņēmums ir tradicionāli orientēts uz lietpratību un ir izvēlīgs tirgotāju ziņā, tas tomēr kļūst arī arvien veiksmīgāks galvenajos Eiropas tirgos. Maloya riepas ir izcili adaptētas Centrālās un Ziemeļeiropas braukšanas apstākļiem, ar īpašu fokusu uz uzticamību un stabilitāti izaicinošos laikapstākļos.

Drošība un ārkārtīga vērtība ar Maloya riepām no reifen-direkt.lv

Lieliska vadāmība slapjumā, vilce un pretestība akvaplanēšanai ir būtiskas īpašības katram Maloya modelim. Maloya QuadriS vissezonas riepas atspoguļo zīmola tradicionālo visu apstākļu drošsirdības būtību, ar īpaši uzsvērtu veiktspēju uz slidenām virsmām. Maloya Lugano vasaras riepa izceļās ar degvielas patēriņa efektivitāti, nodilumizturību un adekvātas stabilitātes nezaudēšanu slapjā laikā. Aukstajam gadalaikam paredzētas Maloya Davos ziemas riepas, kurām ir iespaidīga vilce un uz ceļa noturēšanās spējas gan apledojuma, gan lietus gadījumā. Tās ir pierādījušās kā spēcīgs sāncensis neatkarīgos testos, pat lielākajiem nozares pārstāvjiem.

Pasūtiet tagad izcilās Maloya riepas no reifen-direkt.lv par visizdevīgākām cenām! Jūs varat izvēlēties, vai tās likt piegādāt līdz Jūsu durvīm vai pa taisno uz montāžas servisa darbnīcu – bezmaksas piegāde pasūtījumiem, kuros divas riepas vai vairāk.