Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Marshal riepas – uzticama izvēle

Marshal

Pirms vairāk kā 25 gadiem dibinātais Marshal ir Korejas Kumho riepu kompānijas filiāle. Ar labas kvalitātes un vērtības reputāciju, Marshall riepas tiek veidotas ar satriecošāko tehnoloģiju un attīstītas Birminghemā, Eiropas tehnoloģiskajā centrā, lai atbilstu augstajām Eiropas tirgus prasībām.

Marshal bauda starptautisku klātbūtni no Eiropas līdz Austrālijai un šīs riepas ir ieguvušas ievērojamu internacionālu reputāciju. Zīmola produkti tiek veidoti, lai būtu piemēroti Eiropas klimatiskajiem apstākļiem un attaisnotu klientu cerības. Zīmola pieņemšana no pārdevēju un auto vadītāju puses atspoguļo ražotāja pievēršanos augstiem kvalitātes standartiem un vietējām tirgus vērtībām.

Kvalitatīvas Marshall riepas par izcilām reifen-direkt.lv cenām.

Reifen-direkt.lv piedāvā plašu Marshall riepu klāstu – vasaras, ziemas un vissezonas riepas jebkāda veida transportlīdzekļiem – no veiglajām automašīnām līdz komerctransportlīdzekļiem. Ievērojams produkts no Marshall vasaras riepu modeļiem ir KR11. Paredzets vieglajām automašīnām, ar līdzsvarotu veiktspēju, ērtību un labu akvaplanēšanas pretestību, šis modelis piedāvā labu saķeri un efektivitāti gan sausos, gan slapjos apstākļos. Visam gadam, visiem ceļiem, drošībai un ērtībai, reifen-direkt.lv iesaka Marshal KL51. Paredzēts krosoveriem, platais protektors un advansētais lameļu raksts nodrošina stabīlu, vienmērīgu un klusu vadāmību.

Palieciet uz ceļa ar pieejamām un uzticamām Marshal riepām no Jūsu tiešsaistes riepu speciālista – reifen-direkt.lv. Iegādātie produkti tiks raiti un droši piegādāti uz Jūsu izvēlētu adresi. Izvēlaties no pieejamām maksāšanas metodēm - bankas pārskaitījuma, kredītkartes vai Paypal, un pasūtiet šodien, ilgstošam braukšanas priekam!