Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Mastersteel riepas

Mastersteel

Mastersteel ir privāts zīmols, kas pieder Inter-sprint Baden B.V., Holandē. Zīmols eksistē kopš 1981. gada un ražošana notiek Dienvidāfrikas republikā. Mastersteel ir pievērsušies ekonomiskajam tirgus sektoram un piedāvā labas veiktspējas riepas ar ļoti pievilcīgām cenas un vērtības attiecībām. Šīs būtiskās īpašības zīmolu ir padarījušas populāru starp autovadītājiem daudzās valstīs tā, ka Mastersteel šodien ir viens no vecākajiem privātajiem zīmoliem tirgū. Ar labu vasaras un ziemas riepu izvēli, Mastersteel piedāvā interesantu iespēju cenu apzinošiem klientiem.

Reifen-direkt.lv piedāvā dažādus Mastersteel modeļus, dažādos izmēros, piemērotus vairumam marku un modeļu – protams, visi par ekstrēmi izdevīgām cenām! No mazām pilsētas mašīnām līdz ģimenes auto un komerctransportlīdzekļiem, Mastersteel produktu katalogā ir kāds interesants piedāvājums katram.

Uzticamas un lētas Mastersteel riepas no reifen-direkt.lv

Reifen-direkt.lv piegādā Jums pieejamas Mastersteel vasaras un ziemas riepas dažādām iekārtām. Clubesport, Prosport un Supersport vasaras riepas ir ar drošas vadāmības īpašībām priekš vieglajām automašīnām, kamēr Mastersteel Lighttruck piedāvā stabilitāti un pastiprinātu kravnesību veniem un citiem viegliem komerctransportlīdzekļiem. Drošai ziemas braukšanai apsveriet iegādāties Mastersteel Winter Plus1, Winter Plus2 vai Winter Plus3 modeļus vieglajām automašīnām. Mirkoautobusu vadītājiem varētu arī interesēt Winter Plus SPR un WINTPL4XL modeļi.

Lai arī ko Jūs izvēlētos, Jūs drošivien būsiet apmierināti par cenas un vērtības attiecībām, ko Jūs redzēsiet mūsu tiešsaistes veikalā. Pērciet divas vai vairāk Mastersteel riepas no reifen-direkt.lv un ietaupiet vēl vairāk, pateicoties mūsu bezmaksas piegādes politikai. Jūs varat izvēlēties jebkuru no pieejamām maksāšanas metodēm - ar kredītkarti, Paypal vai pārskaitījumu.