Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Michelin ziemas riepas

Michelin ziemas riepas: Lieliska izvēle

Vislabāk būtu, ja autovadītāji ņemtu vērā bargus laika un ceļa apstākļus pat pirms pirmā sniega. Mīnusu temperatūra, aukstuma viļņi un sals ir tie apstākļi, kādos nepieciešamas ziemas riepas, jo redzamība ir apgrūtināta un ceļi ir slideni arī tad, ja vēl nav uzsnidzis sniegs. Mainot riepas uz Michelin ziemas riepām laicīgi – piemēram: Michelin Alpin, Michelin Pilot Alpin vai Michelin Agilis Alpin – autovadītāji vienmēr būs drošībā. Ar ziemas riepām Jūs esat sagatavojušies nelabvēlīgiem laika apstākļiem, ieskaitot sniegu, melno ledu un slapjdraņķi.

Michelin ziemas riepas: Izcilu drošību garantē Pilot Alpin sērijas spēcīgā lameļu struktūra

Īpaši veidotās lameles ar Michelin Pilot Alpin ziemas riepāmgarantē maksimālu drošību. Slapjdraņķis un ūdens tiek ātri novadīts no riepas pateicoties lameļu struktūrai, un ziemas riepu labā vadāmība uz sniega pārklātām virsmām nodrošina izcilu, stabilu braukšanu. Jaunais, uzlabotais gumijas sakausējums garantē nepārspējamu vilkmes kontroli un drošu Michelin ziemas riepu bremzēšanu – neatkarīgi no laika apstākļiem, un pat braucot lielākā ātrumā.

Michelin ziemas riepu Alpin sērija: Ilgstoša lietošana pateicoties nodilum un plēsumizturībai, kā arī optimālam gaisa spiediena sadalījumam

Izcila gumijas sakausējuma un spēcīga lameļu struktūras apvienojumā radītas ziemas riepas ar ļoti augstu nodilumizturību, plēsumizturību, kā arī optimālu spiediena sadali. Michelin Alpin ziemas riepas ir visu nepieciešamo īpašību apvienojums un pārliecina ar savu izcilo sniegumu no rudens līdz pavasarim.

Michelin ziemas riepas: Nepārtraukta attīstība

Michelin balstās uz tradīcijām un nepārtrauktu attīstību, it īpaši ja runa ir par ziemas riepām. Ceļu virsmu pārklājumi arvien tiek uzlaboti, piemēram ieviešot poraino asfaltu, un izmaiņas, kas atkarīgas no laika apstākļiem, it sevišķi ziemā, ir tas izaicinājums, ar kuru ziemas riepām jātiek galā. Ideāli pieguļošas, īpaši radītās Michelin ziemas riepas pielāgojas mainīgajām ceļu virsmām. Uzņēmums ņem vērā mainīgos apstākļus un projektē tādas ziemas riepas, kā Michelin Alpin, kurām ir uzlabota struktūra, protektora zīmējums un gumijas sakausējums. Michelin ziemas riepas garantē maksimālu drošību, pielāgošanos un braukšanas komfortu pa sniegainiem un apledojušiem ceļiem

Michelin ziemas riepas – testu uzvarētājas

Pilnībā apmierināti autovadītāji un augstākās atzīmes vadošajos auto apskatu žurnālos, un pircēju un patērētāju biedrības novērtējums par izcilo Michelin riepu kvalitāti, it īpaši Michelin ziemas riepu Alpin range kvalitāti. Michelin piedāvājumā ir daudz ziemas riepu mazām un vidējām automašīnām, kuras ieguvušas augstākos novērtējumus dažādos testos, piemēram: Michelin Pilot Alpin – augstas klases sporta automašīnām, Michelin Latitude riepas apvidus automašīnām, vai Michelin Agilis vieglajām kravas automašīnām vai kempinga busiem. Michelin riepas ne tikai iztur pārbaudes testu laikā, bet arī pārliecina autovadītājus ar kvalitāti. Michelin ziemas riepas ir vislabākā izvēle drošai un ērtai vadāmībai, kas īpaši svarīga ziemas apstākļos.