Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Mitas riepas – pārliecībai doties vēl tālāk

Mitas

Čehijas republikā esošais Mitas, ir viens no Eiropas galvenajiem bezceļu lauksaimniecības, rūpniecības tehnikas un motociklu riepu ražotājiem. Mitas vēsture sākās 1930. gados, kad riepu ražošanu uzsāka Prāgā, toreizējās Čehoslovākijas galvaspilsētā, kā arī Zlinas pilsētā. Mūsdienās Mitas ir trīs ražotnes Čehijā, viena Serbijā un viena ASV, (Čārzla sitijā, Aiovā).

Mitas nodrošina aptverošu klāstu ar radiālām un šķērsšķiedru riepām fermu mašinērijai un treileriem, kā arī dažādas rūpniecības tehnikas un OTR riepas - piedāvātas reifen-direkt.lv veikalā par zemām cenām. Lai arī kāda mašīna – daudzu zirguspēku traktori, zemes sagatavošanas mašīnas, pļaujmašīnas, augstas kapacitātes piekabes, mežniecības traktori, zemes racēji, iekrāvēji, karjeru mašīnas, pat motocikli – Jūs varat paļauties, ka Mitas riepas būs efektīvas pat visizaicinošākajā vidē.

Spēcīgi produkti ekstrēmiem apstākļiem par izcilām cenām

Mitas’ plašā līnija ar prēmium radiālām lauksaimniecības tehnikas riepām nodrošina ekipējumu visām fermas iekārtām, kā, piemēram, SuperFlexionTire sērija, AC 85 un AC 90 sērijas vagu braukšanas iekārtām, AC 75 un AC 65 sērijas. Rūpniecības tehnikai Mitas ražo radiālas un slīpas šķiedras produktu sērijas, kurās ir universālas OTR riepas un specializēti modeļi visai tehnikai – no pacēlājiem un iekrāvējiem, līdz racējiem un ceļamkrāniem.

Divriteņu entuziastiem Mitas piedavā augstas kvalitātes riepas kā, piemēram, jauno Sport Force sēriju un dažādus modeļus motoroleriem, kā arī bezceļu, enduro, krosu un sacīkšu motocikliem. Pasūtiet tagad Mitas riepas no reifen-direkt.lv, kur izdevīgi pirkumi ir vienmēr galvenā prioritāte!