Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Nankang vasaras riepas

Nankang vasaras riepas

Taivānas riepu ražotāja Nankang vēsture ir ilga, uzņēmums uzsāka biznesu ražojot lētas, augstas kvalitātes riepas 1959. gadā. Neskatoties uz to vai priekšroka tiek dota sportiskam braukšanas stilam, vai īpaša uzmanība tiek pievērsta braukšanas komfortam, Nankang piedāvājumā ir atbilstošas riepas jebkurām vajadzībām.

Nankang Vasaras Riepas Sportam

Četras taisnās un ļoti platās rievas sporta modeļos, nodrošina pilnīgu ūdens novadīšanu, lai izsargātos no akvaplanēšanas riska. Papildus, jaunais silīcija profila sakausējums nodrošina pastāvīgi izcilu saķeri un augstu stabilitātes līmeni. Lameles riepas blokos (profila sānu malā) nodrošina riepas elastību, un samazina trokšņu emisiju. Tādējādi, pat sportiski braucieni var būt ļoti patīkami.

Riepas maksimālam braukšanas komfortam

Nankang Vasaras riepu daudzlameļu dizains samazina saķeres virsmas stingrību un šķērsvirziena rievas samazina trokšņa līmeni. Kā rezultātā braukšana ir klusa un ļoti ērta.

Lielāk ietaupījumi

Nankang vasaras riepas tiek ražotas no īpaša inovatīva gumijas sakausējuma, ar lielu silīcija piemaisījumu. Pateicoties tam, ir samazināta rites pretestība, kā rezultātā riepas kalpošanas mūžs ir ilgāks. Īpašais profila dizains riepas plecu daļā veidots tā, lai samazinātu riepas pleca cietību, un nepieļautu nelīdzenu nodiluma rašanos, tādējādi nodrošinot, ka riepas forma nemainās visā riepas kalpošanas laikā.