Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Nexen Ziemas Riepas

Nexen riepas tiek pārdotas visā pasaulē jau vairāk nekā 60 gadus. Kaut arī izņēmuma darbība tika pārtraukta pēc tās dibināšanas uz veseliem astoņiem gadiem, dēļ Korejas kara (1950-1953), daudz kas notika kad karš bija beidzies: Nexen's listing on the stock market in 1976, sadarbības uzsākšana ar Michelin uzņēmumu un pareja no diagonālajām riepām uz radiālajām. Pieminētā Dienvidkorejas zīmola riepas ir pieejamas Eiropā jau vairākus gadus, un tās var iegādāties pie lielākajiem tiešsaistes riepu tirgotājiem, piemēram, reifen-direkt.lv vientē. Pašlaik tiek plānota rūpnīcas celšana Čehijā..

Nexen riepas, galvenokārt, tiek ražotas vieglajiem un apvidus automobīļiem, un ir ļoti populāras pateicoties cenas un kvalitātes attiecībai. 2013. gadā, ADAC testēja Nexen Eurowin 600 izmērā 185/60 R15 T, un piešķīra pirmās klases atzīmi par veiktspēju uz sausiem ceļa segumiem. Bija skaidri redzams arī riepas izdevīgs cenas piedāvājums, jo tā ir nodilumizturīga un lielā mērā samazina degvielas patēriņu (interesanti, ka Eurowin 600 patiesībā ir riepa no Roadstone, kura tiek ražota zem Nexen nosaukuma).

Winguard Sport ir ""true"" Nexen ziemas riepa. Riepas protektora platas rievas lieliski novērš akvaplanēšanas risku – ārējās robotas rievas sniedz labāku saķeri sniegā, bet iekšējās zig-zag veida rievas sniedz labāku stabilitāti lielos ātrumos (atkarībā no riepas izmēra, ir riepas, kuras drīkst izmantot līdz pat 240km/h lielā ātrumā). Nelielām un kompaktām automašīnām ir speciāļi ražots Nexen Winguard Snow'G modelis, kura platas rievas sniedz labāku saķeri uz ledus un uz sniegotas ceļa virsmas.