Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Nokian vasaras riepas

Nokian vasaras riepas

Nokian tika dibināts 1988. gadā, un kopš tā laika uzņēmums kļuvis par vadošo augstas kvalitātes riepu ražotāju. Nokian riepas nepārtraukti tiek izcili novērtētas dažādos testos – un aizvien vairāk auto vadītāju izvēlas Nokian vasaras riepas, kurām ir izcili rādītāji.

Doršība un braukšanas komforts

Lai riepa maksimāli pielāgotos braukšanas un ceļa apstākļiem, izmantots ideāls Nokian vasaras riepu protektora dizaina un protktora gumijas-silikona sakausējuma apvienojums. Platie protektora kanāliņi nodrošina optimālu ūdens novadīšanu. Pat spēcīga lietus laikā, vai akvaplanēšanas laikā, Nokian vasaras riepas garantē lielisku saķeri. Arī riepu vadāmība ir ļoti laba. Izmantojot inovatīvās tehnoloģijas, šim ražotājam izdevies samazināt rites pretestību. Īpašais protektora sakausējums nodrošina vienmērīgu braukšanu un zemu degvielas patēriņu.

Vācu žurnāla “Auto Bild” 2012. gada vasaras riepu testu uzvarētājs

Nokian vasaras riepas ieņem vadošās vietas visaptverošajā „Auto Bild” vasaras riepu testā. Šīm riepām piešķirts novērtējums „izcilas”. Apskata kopsavilkumā lasāms: “Pārliecinošas universāla pielietojuma riepas, ar visīsāko bremzēšanas ceļu uz slapjas un sausas virsmas, lieliska stūres precizitāte, stabila vadāmība, zems degvielas patēriņš.” Braucot pa slapju ceļu, Nokian vasaras riepu bremzēšanas ceļš bija par 22 metriem īsāks, nekā viszemāk testā novērtēto riepu sasniegums. 2012. gadā vācu žurnāls “Auto Zeitung” secināja, ka droša vadāmība gan uz sausas, gan slapjas ceļa virsmas bija “ļoti laba”.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard