Payment Banner

Nokian vasaras riepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Nokian vasaras riepas

Nokian tika dibināts 1988. gadā, un kopš tā laika uzņēmums kļuvis par vadošo augstas kvalitātes riepu ražotāju. Nokian riepas nepārtraukti tiek izcili novērtētas dažādos testos – un aizvien vairāk auto vadītāju izvēlas Nokian vasaras riepas, kurām ir izcili rādītāji.

Doršība un braukšanas komforts

Lai riepa maksimāli pielāgotos braukšanas un ceļa apstākļiem, izmantots ideāls Nokian vasaras riepu protektora dizaina un protktora gumijas-silikona sakausējuma apvienojums. Platie protektora kanāliņi nodrošina optimālu ūdens novadīšanu. Pat spēcīga lietus laikā, vai akvaplanēšanas laikā, Nokian vasaras riepas garantē lielisku saķeri. Arī riepu vadāmība ir ļoti laba. Izmantojot inovatīvās tehnoloģijas, šim ražotājam izdevies samazināt rites pretestību. Īpašais protektora sakausējums nodrošina vienmērīgu braukšanu un zemu degvielas patēriņu.

Vācu žurnāla “Auto Bild” 2012. gada vasaras riepu testu uzvarētājs

Nokian vasaras riepas ieņem vadošās vietas visaptverošajā „Auto Bild” vasaras riepu testā. Šīm riepām piešķirts novērtējums „izcilas”. Apskata kopsavilkumā lasāms: “Pārliecinošas universāla pielietojuma riepas, ar visīsāko bremzēšanas ceļu uz slapjas un sausas virsmas, lieliska stūres precizitāte, stabila vadāmība, zems degvielas patēriņš.” Braucot pa slapju ceļu, Nokian vasaras riepu bremzēšanas ceļš bija par 22 metriem īsāks, nekā viszemāk testā novērtēto riepu sasniegums. 2012. gadā vācu žurnāls “Auto Zeitung” secināja, ka droša vadāmība gan uz sausas, gan slapjas ceļa virsmas bija “ļoti laba”.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more