Payment Banner

Nokian vissezonas riepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Somijas zīmols Nokian tradicionāli ražo savu produkciju ne tikai savās rūpnīcās, bet arī Krievijā. Bargie ziemas apstākļi ir padarījuši Nokian par īstu ziemas riepu speciālistu. Daudzu gadu laikā uzkrātā pieredze noderēja, lai sāktu ražot arī Nokian vissezonas riepas. Šī zīmola preces ir pieejamas gandrīz katrā sevi cienošā veikalā, tāpēc šīs preces ir pieejamas arī reifen-direkt.lv. Nokian Allweather Plus ir ideāla riepa, kuru var izmantot visos gada laikos. Tā sniedz augstu drošības līmeni, bet tajā pašā laikā ir pieejama par ļoti labu cenu. Autovadītāji, kuri iegādāsies Nokian vissezonas riepas atklās tādas papildus priekšrocības, kā degvielas ekonomija un zema rites pretestība. Tāpat šī riepa uzrāda zemu trokšņu līmeni, nodrošina pārliecinošu vadāmību un komfortu.

Nekādas akvaplanēšanas

Šīs riepas protektors tika optimizēts, tāpēc tā nodrošina lielisku saķeri uz apsnigušiem ceļiem. Uzlabota dubļu un ūdens izvadīšana no riepas kontaktlaukuma sniedz paaugstinātu drošību smagos laika apstākļos. Slapji ceļi vienmēr ir papildus risks, bet ja ir uzstādītas labas riepas, piemēram tādas kā Nokian Allweather Plus, risks ir minimizēts pateicoties efektīvai ūdens izvadīšanai no riepas kontaktlaukuma. Šī Nokian vissezonas riepa ir pieejama dažādos izmēros, un PAO riepu ražošanas procesā netiek pielietotas, kas padara šīs riepas ne tikai ekonomiskas, bet arī videi draudzīgus. Šādas īpašības padara šīs riepas pievilcīgas dažādu grupu autovadītājiem.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more