Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Ovation ziemas riepas

Ovation ir budžeta klases riepu zīmols, kurš pieder Shandong Hengfeng Rubber & Plastic Co., Ltd – lielākajam riepu ražotājam Ķīnā. Uzņēmums ražo radiālās riepas pasažieru un apvidus automobiļiem, komerctransportam, kā arī uzņēmumam pieder vairākas lielas jaudas ražošanas iekārtas.

Ir ieteicams aukstas sezonas laikā lietot tieši ziemas laikam radītas riepas, jo vasaras riepām ir citādāks gumijas sastāvs, kā arī protektora zīmējums, un tā netiek galā ar zemām temperatūrām un apledojušiem ceļiem. Taupīgiem klientiem, reifen-direkt.lv piedāvā Ovation ziemas riepas , kas sniedz drošību un uzticamību par pieņemamām cenām.

Lētas un jaunas Ovation ziemas riepas – izbaudiet priekšrocības

Ovation W586 ziemas riepa tika izstrādāta, lai nodrošinātu teicamu sniegumu ziemā. Silīcija dioksīda gumijas sakausējums palīdz riepai saglabāt savu elastīgumu un efektivitāti pat ļoti zemās temperatūrās, un dziļš protektora raksts ar izciļņiem efektīvāk izvada ūdeni un sniegu no riepas kontaktlaukuma. Šīs populārais riepas modelis ir domāts kompaktiem un vidējās klases automobiļiem, pieejamie izmēri no 155/65 R13 līdz 225/55 R17.

Vieglajam komerctransportam domātais Ovation W586 riepas modelis ar pastirpinātu konstrukciju nodrošinās lielisku saķeri pat grūtos ziemas apstākļos, kā arī riepa izceļas ar izturību un lielāku kravnesību. Kā vienmēr, reifen-direkt.lv sniedz Jums gudrus risinājumus un izdevīgus nosacījumus. Pasūtiet jau tagad vismaz divas Ovation ziemas riepas, un piegāde visā Latvijā būs absolūti bezmaksas!