Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Porsche riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Ražošanas gads / tips:
Sērija / versija:

Porsche daudziem autovadītājiem tipizē perfektu sporta auto piemēru. Porsche piedzīvoja lielu izrāvienu 1963. gadā, kad modelis Porsche 911 tika piedāvāts pirmo reizi. Tagad tas piedāvā modeļus:

  • Porsche 911
  • Porsche Carrera GT
  • Porsche Boxster
  • Porsche Cayman
  • Porsche Panamera
  • Porsche Cayenne

Šie ir transportlīdzekļu modeļi, kas ir populāri visā pasaulē, un katram veidam ir arī piemērotas Porsche riepas.

Pašreizējie Porsche riepu izmēri

Kā viens no nedaudzajiem auto ražotājiem, Porsche ir aktīvi iesaistījies riepu attīstīšanā. Uzņēmums regulāri piedāvā publikācijas par parastajām riepām un ziemas riepas paredzētajām visiem jaunajiem transportlīdzekļiem. Turklāt, Porsche norāda uz noteiktiem pieredzējušu ražotāju trūkumiem. Riepas, kuras ir izgājušas testu, ir apzīmetas ar burtu N. Populārajam Porsche 911 autoražotājs liek ražotāja riepas Dunlop Papildus, Porsche Boxster tiek arī aprīkots ar Dunlop izgatavotām riepām. Porsche strādā arī kopā ar Bridgestone riepu biznesa attīstīšanas jomā. Parasti Porsche ir 19 collu riepas. Attiecībā uz Porsche riepām, tās var būt līdz 17 collām.

Droši brauciet ar Porsche riepām

Ja jūs domājat par Porsche riepām, jūs varat būt droši, ka tās atbilst visām sportiska braukšanas veida prasībām. Mūsu augstās klases riepas ir piemērotas gan slapjam, gan arī sausam ceļam, un tām ir teicama vadīšanas precizitāte. Turklāt, Porsche riepām ir arī ļoti labs izpildījums līkumos.

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.