Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Pace riepas – par drošību

Pace

Pace ir ātri augošs riepu zīmols, kura īpašnieks ir SD International, Ķīnā, ar pārdošanas birojiem Šanhajā, ASV, Argentīnā un Lielbritānijā. Šis ambiciozais riepu ražošanas uzņēmums tika dibināts 2002. gadā un tā īpatnība ir, ka tā ir vienīga šāda veida Ķīnas kompānija, kuru tirgošanās darbinieki nav ķīnieši – tādā veidā uzskatot, ka tiem ir labāka izpratne par starptautiskām klientu prasību tendencēm.

Pace piedāvā daudz un dažādas riepas vieglajiem auto, krosoveriem, vieglajiem kravas un kravas automašīnām un autobusiem, un piedāvā cenu apzinošiem klientiem produktus ar izcilām naudas un vērtības attiecībām. Protams, šos pievilcīgos produktus var atrast mūsu tiešsaistes veikalā par ekstrēmi konkurējošām cenām.

Ekonomiski un uzticami risinājumi par lieliskām cenām, ar Pace riepām no reifen-direkt.lv

Izvēlaties no dažādiem modeļiem un izmēriem - atrodiet, kas ir vispiemērotākais Jūsu vajadzībām. Pace PC50, PC20 un PC10 modeļiem ir ļoti labas naudas un vērtības attiecības, tie ir piemēroti vieglajām automašīnām un ir pieejami daudzos riepu izmēros. Pace PC18 tika radīts, lai nodrošinātu lielisku izturību un ērtību vieglām komerctransporta ierīcēm, un Pace Azura ir uz ceļu orientēta riepa veiktspējīgiem krosoveriem.

Mūsu lietotājiem draudzīgais interfeiss un klientu apkalpošana padara iepirkšanos tiešsaistē vienkāršu un drošu katram. Jūs varat izvēlēties maksāšanas metodi, kas Jums ērtāka, no maksāšanas ar Paypal, kredītkarti vai ar pārskaitījumu. Iegādājaties tagad jaunu komplektu ar uzticamām Pace riepām par nepārspējamām cenām no reifen-direkt.lv!

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard