Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Pirelli ziemas riepām

Ceļojiet droši ar Pirelli ziemas riepām

Itāļu riepu ražotājs Pirelli jau gadiem ilgi ir atpazīstams kā augstas kvalitātes riepu ražotājs, jaunākajā produktu klāsta piedāvājumā ir lieliskas ziemas riepas jebkura vieda automašīnām. Neatkarīgi no tā vai brauciet ar mazu, vidēju vai sporta automašīnu, vai ar pilnpiedziņas – Pirelli ziemas riepas ideāli sagatavo autobraucējus ekstrēmiem braukšanas apstākļiem, kā piemēram uz sniega un ledus.

Pirelli: Jaunākās tehnoloģijas maksimālai drošībai

Snowcontrol produktu klāsts garantē Jums maksimālu braukšanas komfortu un izcilu transportlīdzekļa vadāmību.Pirelli ziemas riepām ir virzienveida protektora zīmējums ar raksturīgām gareniskajām gropēm. Gropes efektīvi novada lieko ūdeni un garantē drošu vadāmības kontroli, ja rodas akvaplanēšanas risks. Optimāla vilkme – pateicoties diagonālajiem bloku malu nošķēlumiem un garenajām protektora gropēm– garantē drošu braukšanu pa sniegu un īsu bremzēšanas ceļu pat uz ļoti apsnigušiem ceļiem. Tieši tas, ko Jūs sagaidāt no kvalitatīvām Pirelli riepām!

Pirelli Snowsport sportiskiem sasniegumiem

Ziemas riepu sērija Snowsport radīta prasīgiem autovadītājiem. Asimetriskās Pirelli ziemas riepas ir ideāli piemērotas augstas veiktspējas un vidējās klases automašīnām, kā arī sedaniem, limuzīniem un sporta mašīnām. Pirelli šīs ziemas riepas aprīkojis ar jaunu, inovatīvu lameļu sistēmu. Protektora joslu ģeometriskais izvietojums garantē drošu braukšanu un bremzēšanu.

Nepastāv akvaplanēšanas risks

Akvaplanēšana ir viens no autovadītāju visbīstamākajiem draudiem. Pirelli ziemas riepas ir ārkārtīgi labi pielāgotas, lai pārvarētu šīs grūtības. Katrai riepai ir četras platas gareniskas rievas, lai ļoti efektīvi izkliedētu ūdeni. Jau atkārtoti Pirelli pārsteidz ar inovatīvajām tehnoloģijām. Autovadītāji var paļauties uz Pirelli ziemas riepu drošību un lielisko veiktspēju jebkurā situācijā.

Labākie Pirelli ziemas riepu testa rezultāti

Tā pat kā daudzos iepriekšējos gados, Pirelli ziemas riepas atkal ir pārliecinoši uzvarējušas dažādos testos. Vācu vadošais automobiļu klubs ADAC 2012. gada ikgadējā apskatā novērtējis Pirelli Snowcontrol Series 3 riepas kā ļoti labi sabalansētas. Tāpat kā daudzus iepriekšējos gadus, Pirelli ziemas riepas atkārtoti guvušas uzvaru daudzos testos. Testētāji arī ļoti atzinīgi novērtējuši augsto nodilumizturību un plēsumizturību. Zemais degvielas patēriņš un lieliskā vadāmība ierindojušas >Pirelli ziemas riepas ļoti iesakāmu produktu kategorijā. Savukārt žurnāls “Stiftung Warentest” – labi pazīstama vācu patēriņa preču testēšanas institūcija - ļoti atzinīgi novērtējuši Pirelli ziemas riepas. Šīs riepas uzrādījušas izcilus vadāmības rezultātus uz slapjas ceļa virsmas un slapjdraņķī. Pirelli ziemas riepas pat ieguvušas augstākos apbalvojumus vadošajos apskatos. Bremzēšanas distance bija stipri zem vidējā gan uz slapja, gan apsniguša ceļa.