Payment Banner

Riken riepas

Riken riepas


Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Lai arī Riken riepas varbūt nav ļoti pazīstamas, uzņēmums ir saistīts ar Francijas milzi Michelin. Riken tika izveidots Japānā aptuveni pirms 100 gadiem, kādu laiku pēc rašanās tas sāka ražot riepas, kas vispirms kļuva populāras ASV 1970. gados. Riken kļuva par daļu no Michelin 1992. gadā un kopš tā laikā uzņēmuma dalība Eiropas tirgos ir aizvien straujāk augoša. Riken riepas var iegādāties arī Latvijā no tirgotājiem kā reifen-direkt.lv. Piedāvājums ir pievilcīgi cenota alternatīva prēmium Michelin produktiem. Klāstā iekļautas riepas vieglajām un kravas automašīnām.

Riepas katram gadalaikam

Riken riepu kvalitāte ir pietiekama, lai atbilstu plašam spektram autovadītāju. Riepas ir piemērotas maigam klimatam, kur liels sniega daudzums ir retums. Protektora dizains Riken Snowtime B2 riepai gan ir izmantojams uz ledus un sniega, kā arī, tam labi notek ūdens slapjos apstākļos – īpatnība, kas piemīt arī Riken Maystorm 2 B2, vasaras riepai. Snowtime B2 un Maystorm 2 B2 ir veidotas kompaktām mašīnām un, kā jau visas Riken riepas, ir pieejamas daudzos izmēros.

reifen-direkt.lv piedāvā Riken riepas par nepārspējami zemām cenām. Tiek piedāvāta arī bezmaksas piegāde klientiem Latvijā divu vai vairāku riepu pasūtījumiem. Izvēlaties, vai vēlaties saņemt riepas mājās vai ka tās tiek piegādātas darbnīcai, kur Jūs varat sarunāt laiku riepu maiņai.

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Clients opinions

Shop rating
more