Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Roadstone riepas – veidotas labai vadāmībai

Roadstone

Pazīstamā korejiešu riepu ražotāja Nexen produkti Roadstone sākotnēji radās pirms 15 gadiem kā zemcenu zīmols Eiropas tirgum. Starplaikā, pateicoties izcilām cenas/kvalitātes attiecībām un efektīvai produktu attīstīšanas stratēģijai, Roadstone ir kļuvis par labi zināmu zīmolu visā pasaulē, izaugot no savām pieticīgām zemcenu saknēm un tagad pat noslēdzot līgumus par oriģinālo ekipējumu ar vairākiem automašīnu ražotājiem. Gādājot par vairākiem riepu veidiem un izmēriem vieglajām automašīnām, krosoveriem un viegliem kravas automobīļiem, uzņēmums ir nopelnijis ievērību par fleksibilitāti un kvalitāti – nodoršinot, ka klientu pieredze ir droša un komfortabla, kā arī, ka tie saņem labāko iespējamo par savu naudu.

Izbaudiet pieredzi ar Roadstone no reifen-direkt.lv

Ja Jūs meklējiet ekonomiskumu un uzticamību, mēs iesakām Roadstone CP661 vasaras riepas mazām, kompaktām un vidēja izmēra automašīnām. Arī Roadstone N1000, N2000, N3000 un N9000 vasaras modeļi piedāvā drošību un veiktspēju kompaktām, vidējām un, attiecīgi, veiktspējas automašīnām. Drošai ziemas braukšanai Roadstone Eurowin gādā par adekvātu vilci un stabilitāti izaicinošos laikapstākļos mazām vieglajām automašīnām. Lielākiem transportlīdzekļiem, ziemas riepu produktu līnijā atrodami tādi uzticami modeļi kā Winguard, Winguard Sport, Winguard SUV un radžotā Winguard 231 ekstrēmām situācijām.

Izbaudiet braukšanu ar Roadstone par pieejamām cenām, tikai no reifen-direkt.lv. Pasūtiet tagad divas vai vairāk riepas un mēs nodrošināsim bezmaksas piegādi Latvijā. Lūdzu, pārbaudiet Jūsu transportlīdzekļa tehnisko pasi, ja neesat pārliecināti kāds izmērs nepieciešams, pirms veicat pasutījumu.