Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Rovelo riepas – vienmēr tiecoties pēc vērtības

Rovelo

Rovelo ir ķīniešu zemcenu zīmols, kura īpašnieks un ražotājs ir Sailun kompānija, viens no uzticamākajiem Ķīnas ražotājiem Eiropas tirgos. Labā Sailun riepu reputācija ekonomiskajā klasē dod iemeslu pārliecībai uzticēties Rovelo zīmola produktiem – modeļi uz kuriem norādīti abi zīmoli parasti ir ar tādu pašu protektora dizainu un tiek ražoti Sailun kontrolētās ražotnēs.

Efektīvāks veids kā pārvietoties, ar Rovelo riepām no reifen-direkt.lv

Rovelo ir saņēmis pārsvarā pozitīvas atsauksmes par modeļiem kā, piemēram, veiktspējīgo un pieejamo Rovelo RWT768 modeli – ziemas riepu, kas saglabā labu saķeri arī zemās temperatūrās, kā arī vilci uz sniega un slapjdraņķa klātiem ceļiem. Brīnumaini pieejamās cenas ir tikai pirmais jaukais pārsteigums. Pērciet tagad uzticamās Rovelo riepas mūsu tiešsaistes veikalā un izbaudiet drošu, vienmērīgu un ekonomisku braukšanu – katru reizi, kad Jūs esat pie stūres!

Atrast Jums labākās Rovelo riepas ir viegli un ātri, vienkārši izmantojiet mūsu inteliģento meklēšanas iespēju, lai atlasītu Jūsu prasībām atbilstošus rezultātus. Mēs piedāvājam daudzus izdevīgus darījumus, tā ka apmeklējiet mājas lapu regulāri, lai apskatītu mūsu pēdējos piedāvājumus!

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard