Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Saab riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Ražošanas gads / tips:
Sērija / versija:

Saab ir ļoti populārs zviedru premium auto ražotājs. Kompānija tika dibināta 1945. gadā, kad Saab AB, Zviedrijas aviācijas un Aizsardzības Kompānija beidzot sāka mazo automašīnu konstruēšanas projektu. Pirmais saražotais modelis, kas pazīstams kā Saab 92, tika izgatavots 1949. gadā. Tagad kompānija pieder National Electric Vehicle Sweden (Nevs).

Ja jums pieder automašīna Saab 9-3 or a Saab 9-5, ir svarīgi rūpēties par riepām. Sākotnēji zviedru ražotājs primāri fokusējās uz kvalitatīvām Premium riepām no Goodyear. Protams, jūs varat izmantot citu ražotāju riepas savam Saab transportlīdzeklim, bet, ja jūs neesat pārliecināts, kāds riepu izmērs jums ir nepieciešams vai kādu zīmolu iesaka Saab, ieskatieties sava transportlīdzekļa lietošanas pamācībā.

Izvēlieties pareizo riepu izmēru savam Saab

Kad runa ir par riepu izmēru, jūs varat parasti izvēlēties no dažādiem variantiem. Piemēram, Saab 9-3 mums ir pieejami 185/65 R15 vai 205/55 R16 izmēri. Saab 9-5 izmēri galvenokārt ir 225/55 R17 vai 245/45 R18.
Ja jums ir vajadzīgas Saab ziemas riepas, vasaras riepas vai riepas visiem laika apstākļiem, mēs zinām, ka labākās riepas ir tepat apkārt, un mums ir plašākā riepu zīmolu un izmēru izvēle tiešsaistē, kas sniedz jums dažādas izvēles iespējas.

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.