Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

Seat riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Spāņu auto ražotājs Seat tika dibināts 1950. gadā. Kopš 20. gs. deviņdesmito gadu vidus Seat pieder Volkswagen. Galvenokārt tiek piedāvāti kompaktās un vidējās klases sporta auto. Populārākie modeļi ir :

  • Seat Alhambra
  • Seat Altea
  • Seat Exeo
  • Seat Ibiza
  • Seat Leon

Kopš brīža, kad Seat sāka piedāvāt galvenokārt mazos auto, riepu piedāvājums izmēru ziņā ir sarucis. Seat riepu ierastie izmēri ir:

  • 155/70 R13
  • 175/70 R13
  • 185/60 R14
  • 205/55 R16

Transportlīdzekļu standarta aprīkojuma iegūšanas nolūkos Seat strādā ar dažādiem riepu ražotājiem. Piemēram, Seat Leon ir aprīkots ar riepām no Bridgestone. Seat Ibiza modelis ir aprīkots ar riepām no Michelin Energy un Seat Altea ir aprīkots ar riepām no Continental Premium Contact. Pirms riepu iegādāšanās ir ieteicams pārbaudīt sava transportlīdzekļa reģistrācijas apliecību un identitātes karti. Tiek ieteikts izmantot riepas, kuras ir norādījis ražotājs, jo tikai šādā veidā jūs varat būt droši, ka ražotāja uzrādītie degvielas patēriņa un trokšņa līmeņa lielumi tiks saglabāti.

Drošs ar Seat riepām

Seat riepu kvalitāte ir svarīgs drošības faktors. Parasti visas transportlīdzeklim derīgās riepas ir viena tipa. Uz vienas ass uzstādāmām riepām ir jābūt vienādām īpašībām. Augstas kvalitātes riepas garantē optimālu saķeri uz jebkura ceļa un jebkuros meteoroloģiskajos apstākļos. Tādējādi, slapjas saķeres bremzēšanas attālums tiek ievērojami samazināts. Papildus tā piedāvātajām drošības īpašībām, iegādājoties riepas, ir ļoti svarīga atdeve. Meklējiet Seat riepas ar zemu rites pretestību, jo tas nodrošina ilgu mūžu un zemu degvielas patēriņu, vienlaicīgi uzlabojot braukšanas komfortu.

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.
^