Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

6303183063031830

Škoda riepas

Meklēt pēc vieglās automašīnas:
Iespējams, ka mēs neesam savā sarakstā ietvēruši visus transporta līdzekļus, turklāt sarakstā ir arī noteikti drukas kļūdas. Lūdzu informējiet mūs par tām via arī, ja neesat atradis savu transporta līdzekli.
Notikusi kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlreiz vēlāk
Jūsu meklējumiem nav rezultātu.
Auto izvēlne

Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Ražošanas gads / tips:
Sērija / versija:

Čehijas Republikas auto kompānijas Skoda vēsture aizsakās 1895. gadā, kļūstot pazīstamai, to pārņēma Volkswagen. Šobrīd Skoda piedāvā plašu gandrīz visu klašu transportlīdzekļu klāstu. Skoda Fabia pieder kompaktajai klasei un ir ieguvis lielu popularitāti, kamēr Skoda Octavia no vidējās klases ir viens no visvairāk pārdotajiem modeļiem savā klasē. Pateicoties veiksmīgajai pārdošanai, attiecībā uz transportlīdzekļu aprīkojumu ir dažādi riepu piedāvājumi no slavenajiem ražotājiem. Skoda riepas ir pieejamas vasarai, ziemai un visai sezonai.

Plašs Skoda riepu klāsts

Kompānija strādā ar dažādiem riepu ražotājiem standarta transportlīdzekļu aprīkojuma ziņā. Rūpnīca galvenokārt strādā ar Michelin, Goodyear un Continental. Skoda ierastie riepu izmēri ir:

  • 155/70 R13
  • 185/60 R14
  • 185/65 R14
  • 195/65 R15
  • 205/55 R16

Pirms riepu iegādāšanās ir ieteicams pārbaudīt sava transportlīdzekļa reģistrācijas apliecību un identitātes karti, lai redzētu, kāds riepu izmērs der jūsu Skoda modelim. Pērkot riepas, jums ir jāpatur prātā ražotāja norādījumi. Tas ir vienīgais veids, ka jūs varat būt droši, ka ražotāja uzrādītie degvielas patēriņa un trokšņa līmeņa lielumi tiks saglabāti.

Droša braukšana ar Skoda riepām

Kvalitatīvas Skoda riepas nodrošina teicamu saķeri uz jebkura ceļa un jebkuros meteoroloģiskajos apstākļos. Kad temperatūra noslīd zemāk par 7 celsija grādiem, mēs iesakām jums nomainīt vasaras riepas pret ziemas riepām. Ziemas riepu īpašais gumijas sajaukums ir elastīgāks, tādējādi tās saglabā savu elastību pat zemā temperatūrā. Profilam ir daudzas rievas un iegriezumi, kas nodrošina labāku transportlīdzekļa kontroli uz ceļa, kas pārklāts ar sniegu un ledu. Trūkums ir augstais degvielas patēriņš. Tāpēc tiek ieteikts, ziemas mēnešiem beidzoties, pāriet uz vasaras riepām.

Vai Jums ir jautājumi?
Mēs labprāt Jums palīdzēsim atrast Jūsu automašīnai piemerotākās riepas.