Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Sailun riepas – 'kvalitāte un uzticība'

Sailun

Sailun ir salīdzinoši jauns ķīniešu riepu ražotājs, kas pievērsies zemcenu, bet arī uzticamu, produktu ražošanai. Izveidots 2001. gadā, Sailun šobrīd pārdod vairāk kā 50 miljonus riepas gadā, vairāk kā 50 pasaules valstīs. Šādi iespaidīgi rezultāti ir pateicoties uzņēmuma nepārtrauktajiem pūliņiem iegūt jaunus klientus, saprotot viņu vajadzības.

Kvalitāte un uzticība’ ir Sailun deklarētās prioritātes, mēs vēlētos norādīt uz šo produktu ievērojamām cenas un vērtības attiecībām. Cenu ievērojošie klienti ir aicināti izvēlēties no pilna vasaras, vissezonas un ziemas riepu klāsta – visas daudzos dažādos izmēros un piemērotas tikpat kā visiem transportlīdzekļiem – no mazām pilsētas automašīnām līdz krosoveriem un viegliem kravas automobīļiem.

Katrai automašīnai, katram gadījumam, no reifen-direkt.lv

Tos, kuriem interesē uzticamas, lētas ziemas riepas, Ice Blazer produktu līnija saglabā degsmi aukstajā gadalaikā, nodrošinot labu vilci uz sniega klātiem ceļiem un zemu rites pretestību. Ja Jūs vēlaties vienmērīgu un ekonomisku braukšanas pieredzi, Atrezzo no vasaras riepu klāsta gādās par ekonomisku degvielas patēriņu un nodilumizturību – palielinot izdevīgumu. Krosoveriem un viegliem kravas autobobīļiem Terramax CVR un H/T piedāvā funkcionalitāti un komfortu pat neceļos, pietam vēl visos laikapstākļos.

Izvēlaties tās Sailun riepas, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām, izmantojot mūsu inteliģento meklēšanas iespēju, lai viegli atrastu pareizās klases un izmēra modeļus. Izbaudiet šo produktu uzticamību, kā arī zemās cenas un izcilo klientu apkalpošanu tiešsaistes veikalā reifen-direkt.lv.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard