Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Security riepas – lētas un nenogurstošas

Vai Jums vajadzīgas izturīgas un funkcionālas riepas Jūsu noslogotajai mašīnai? Security riepas piedāvā ķīniešu stila vērtību par cenu un pamatīgu funkcionalitāti visizaicinošākajām vidēm – pieejamas par visneticamākajām cenām reifen-direkt.lv tiešsaistes veikalā.

Security ir zemcenu zīmols ar attieksmi, vislabāk zināms dēļ tā izturīgām šķersšķiedru apvidus, bezceļu un speciālām riepām. Ja Jūs vēlaties izcilu vilci dziļos dubļos vai sniegā, lielisku izturību un pārsteidzoši draudzīgu cenu, ir vērts apsvērt Security riepas.

Lētas, stipras un produktīvas – Security riepas no reifen-direkt.lv

Vai Jūs tirgū meklējat pieejamas riepas braukšanai pa dubļiem? Vai Jums vajag lētas piekabju vai riteņmājiņu riepas, kas var nobraukt visu ceļu bez starpgadījumiem? Security riepas piedāvā visas šādas un vairāk – Jūs varat iegādāties iekrāvēju riepas, ekskavātoru riepas, ceļāmkrānu riepas un universālas bezceļu riepas mūsu tiešsaistes veikalā, par nepārspējamām cenām.

Pasūtiet tagad Security riepas no reifen-direkt.lv un izmantojiet ļoti izdevīgās cenas un izcilo klientu apkalpošanu – bezmaksas piegāde visiem divu un vairāku riepu pasūtījumiem, tīklojums ar vairāk kā 2000 profesinālu riepu maiņas darbnīcām, labs klientu atbalsts un bezmaksas atzvanīšanas pakalpojums. Iepērkaties reifen-direkt tiešsaistes veikalā jebkurā laikā!

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard