Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Semperit vasaras riepas

Semperit vasaras riepas

Semperit ir zīmols, kurš pieder populārajam riepu ražotājam Continental. Autovadītāji, kuriem ir svarīga cena, pārliecināsies par to, ka Semperit vasaras riepas piedāvā tehnoloģiski uzlabotas riepas zemo cenu segmentā. Riepu ražotājs piedāvā vasaras riepas kompaktiem auto, sporta mašīnām, ka arī kravas mašīnām.

Riepas ar lielisku saķeri

Semperit riepu “Speed-Life” klāsts tika speciāli izstrādāts vidējās un luksus klases automašīnām. Šo vasaras riepu veiktspējas rādītāji ietver izcilu saķeri uz sausa, kā arī uz slapja ceļa seguma. Spēcīgā Semperit vasaras riepu saķere īpaši vērojama izbraucot līkumus. Pateicoties platām rievām, šīs vasaras riepas nodrošina ļoti labu ūdens izkliedēšanu un stabilu stūres reakciju, rodoties akvaplanēšanas riskam. “Comfort-Life” riepu klāsts ir laba izvēle, ja meklējat riepas kompaktām un vidējās klases automašīnām. Zemais rites troksnis un īpašais protektora sakausējums nodrošina pagarinātu dzīves ciklu, un samazina degvielas patēriņu.

Semperit vasaras riepas ar lieliskiem testa rezultātiem 2012. gadā

Vācu žurnāls “Auto Bild” piešķīra Semperit vasaras riepām atzīmi “ieteicamas”. Testētāji īpaši uzsvēra izcilu vadāmību uz slapjiem ceļa segumiem. Atzīmi “īpaši ieteicamas” piešķīra žurnāls “Freie Fahrt”. Semperit vasaras riepas ieguva 39 no 40 punktiem efektivitātes kategorijā. Turklāt, drošības garantija, ko uzrādīja riepas, braucot pa sausiem un slapjiem ceļiem, pilnībā pārliecināja testētājus.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard