Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Silverstone riepas – drošība par saprātīgu cenu

Silverstone

Silverstone Berhad ir Malaizijas riepu ražotājs, kuram ir ievērojami veicies, kopš tā rašanās 1986. gadā. 2010. gadā strauji augošā kompānija kļuva par Toyo Tires, ievērojamā japāņu riepu ražotāja, filiāli. Toyo ir turpinājis attīstīt Silverstone riepu kvalitāti un ir nostabilizējis tās kā uzticamu produktu starptautiskajā tirgū.

Silverstone riepu pārdošanā tiek likts uzsvars uz pieejamu kvalitāti. Pilnīgi atbilstoši starptautiskiem un Eiropas veiktspējas, kvalitātes standartiem, šie produkti ir vērsti uz drošību ievērojošu, zemcenu tirgus sektora klienu loku.

Stabīla vadāmība par izdevīgām cenām ar Silverstone riepām no reifen-direkt.lv

Silverstone ražo daudzveidīgu riepu klāstu vieglajām automašīnām, krosoveriem un viegliem kravas autobobīļiem. Silverstone M3 Synergy un M5 Synergy vasaras riepas nodrošina vienmērīgu un stabīlu braukšanu mazām un vidēja izmēra automašinām. Silverstone Snowblitz ziemas riepa labi iztur zemas temperatūras un nodrošina kustēšanās iespēju un drošību aukstā gadalaika izaicinošos laikapstākļos. Krosoveru un vieglo kravas auto īpašniekiem Silverstone AT-117 all-terrain un MT-117 mud-terrain produktu līnijas gādā par labu vilci un stabilitāti gan uz ceļa, gan tur, kur nav ceļu.

Pasūtiet tagad divas vai vairākas Silverstone riepas mūsu tiešsaistes veikalā un izmantojiet mūsu bezmaksas piegādes politiku. Šie kompetentie produkti ir pieejami dažādos izmēros, piemēroti daudzām transportlīdzekļu markām un modeļiem. Pērciet tagad no reifen-direkt.lv, un izmantojiet mūsu izcilos piedāvājumus un klientu apkalpošanu!

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard