Payment Banner

Silverstone riepas – drošība par saprātīgu cenu

Silverstone riepas – drošība par saprātīgu cenu


Zīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Silverstone Berhad ir Malaizijas riepu ražotājs, kuram ir ievērojami veicies, kopš tā rašanās 1986. gadā. 2010. gadā strauji augošā kompānija kļuva par Toyo Tires, ievērojamā japāņu riepu ražotāja, filiāli. Toyo ir turpinājis attīstīt Silverstone riepu kvalitāti un ir nostabilizējis tās kā uzticamu produktu starptautiskajā tirgū.

Silverstone riepu pārdošanā tiek likts uzsvars uz pieejamu kvalitāti. Pilnīgi atbilstoši starptautiskiem un Eiropas veiktspējas, kvalitātes standartiem, šie produkti ir vērsti uz drošību ievērojošu, zemcenu tirgus sektora klienu loku.

Stabīla vadāmība par izdevīgām cenām ar Silverstone riepām no reifen-direkt.lv

Silverstone ražo daudzveidīgu riepu klāstu vieglajām automašīnām, krosoveriem un viegliem kravas autobobīļiem. Silverstone M3 Synergy un M5 Synergy vasaras riepas nodrošina vienmērīgu un stabīlu braukšanu mazām un vidēja izmēra automašinām. Silverstone Snowblitz ziemas riepa labi iztur zemas temperatūras un nodrošina kustēšanās iespēju un drošību aukstā gadalaika izaicinošos laikapstākļos. Krosoveru un vieglo kravas auto īpašniekiem Silverstone AT-117 all-terrain un MT-117 mud-terrain produktu līnijas gādā par labu vilci un stabilitāti gan uz ceļa, gan tur, kur nav ceļu.

Pasūtiet tagad divas vai vairākas Silverstone riepas mūsu tiešsaistes veikalā un izmantojiet mūsu bezmaksas piegādes politiku. Šie kompetentie produkti ir pieejami dažādos izmēros, piemēroti daudzām transportlīdzekļu markām un modeļiem. Pērciet tagad no reifen-direkt.lv, un izmantojiet mūsu izcilos piedāvājumus un klientu apkalpošanu!

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Clients opinions

Shop rating
more