Mēs izmantojam cookies. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat to lietošanai.
OK
Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Solideal riepas – tik pamatīgas, cik vajadzīgs

Solideal

Ar ražotnēm daudzās valstīs un spēcīgu klātbūtni speciālo riepu tirgū, Solideal ir viens no pasaules vadošajiem speciālistiem speciālo riepu dizainā un ražošanā. Labi zināmas dēļ izturības un veiktspējas, Solideal riepas izrādīsies uzticamās pat visprasīgākajiem īpašniekiem.

Reifen-direkt.lv veikalā ir pieejamas plašs Solideal speciālo riepu klāsts, dažādu veidu riepas, dažādos izmēros, piemērotas daudz un dažādām iekārtām. Izvēlaties labākos produktus Jūsu ekskavātoram, iekrāvējam, izkrāvējam, greiderim, kompaktoram, pašizgāzējam vai pacēlājam – visas par apbrīnojamām cenām no reifen-direkt.lv!

Tiec galā ar darbiem, ar Solideal riepām no reifen-direkt.lv

Solideal bezceļu riepas pašizgāzējiem un rūpniecības mašinērijai ir veidotas tā, lai tām būtu maksimāla veiktspēja un efektīva kravnesība. Solideal SKS 732 izraisa izcilu vilci, pateicoties iespaidīgajam protektora dziļumam un uzlabotajām pildīto-tukšo vietu attiecībām rakstā. Malu aizsargu dizains palīdz novirzīt būvgružus un samazināt ārēju bojājumu risku. Solideal SolidAir SKS nodrošina izcilu pašattīrīšanos, lai uzlabotu vilci braucieniem, kur nav ceļu, kā arī ērtāku vadāmību, pateicoties pašizgāzēju pakāpienveida protektora rakstam un FEA apstiprinātam dizainam.

Visi šie kvalitatīvie produkti un vēl daudzi citi ir pieejami mūsu tiešsaistes veikalā par ļoti saprātīgām cenām. Izmantojiet meklēšanas iespēju, lai atrastu Solideal riepas, kas atbilst Jūsu īpašajām vajadzībām.

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard