Pasūtījuma statusu x
Izrakstīties

00371 6303183000371 63031830

Star Performer vasaras riepas

Star Performer vasaras riepas

Riepas no Star Performer pārliecina ar labo kvalitāti un zemajām cenām. To īpašais “Hi-Structure” Star Performer vasaras riepu gumijas sakausējums nodrošina labu saķeri un vienmērīgu nolietošanos.

Atbilstošas riepas jebkuram transporta līdzeklim

Star Performer vasaras riepas ir pieejamas pilnā klāstā. Jauni izmēri arvien tiek pievienoti piedāvājuma klāstam, lai katrs pircējs varētu atrast savam transporta līdzeklim piemērotāko riepu. Star Performer vasaras riepas ir sportiskas un ar mūsdienīgu dizainu, kā arī tehniski ļoti augstvērtīgas. Neskatoties uz zemajām cenām, klientiem tiek garantēta kvalitāte.

Star Performer vasaras riepu iezīmes

Star Performer vasaras riepām ir virzienveida protektora zīmējums, kas veicina izcilu vadāmību, it īpaši uz slapja seguma. Tāpēc šīs riepas vienmēr garantē drošu aizsardzību pret akvaplanēšanu. Platā riepas mala nodrošina īpašu virziena stabilitāti, un ātrāku stūres reakciju.

Vislabākais braukšanas komforts – nepārtraukti

Riepas karkass ar viskozes pavedieniem nodrošina lielisku komfortu braukšanas laikā, kā arī protektora sānu malas aizsargjosla pasargā riepu, saskaroties ar ceļa apmalēm. Pateicoties unikālajam “Hi-Structure” Star Performer vasaras riepu gumijas sakausējuma sastāvam, riepas nodilums ir vienmērīgs, un tas garantē augstu riepas kvalitāti visa riepas mūža garumā .

Ātrs + ērts serviss:

  • Pasūtiet tiešsaistē visu diennakti
  • Piegāde 7-10 darba dienās
  • Piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi, vai pie kāda no mūsu montāžas partneriem

Zemas cenas:

  • Klienti stāsta par 20-25% zemākām cenām salīdzinot ar citiem riepu tirgotājiem
  • Cenā ir iekļauts PVN + piegādes izmaksas, pasūtot vismaz 2 riepas, Latvijā.
  • Izdevīgas montāžas cenas sākot no 7EUR/riepu (izņēmuma gadījumos pat mazāk)

Dažādas apmaksas iespējas:

Maksājiet ērti ar kredītkarti vai pārskaitījumu.
Visa MasterCard