Payment Banner

Star Performer Ziemas RiepasZīmols:
Modeļu piedāvājums:
Modeļu apzīmējums:
Transportlīdzekļa veids:

Star Performer Ziemas Riepas

Star Performer ir lielisks Āzijas zīmols. Iegādājoties šī ražotāja riepas, Jūs saņemat augstas veiktspējas produktu. To cenas un kvalitātes attiecība ir viena no konkurēt spejīgākajām tirgū, jo riepas ir kvalitatīvas, braukšana ir ērta, un cenas ļoti izdevīgas. Tādas pašas īpašības ir Star Performer ziemas riepām. Ja meklējat labas, nedārgas ziemas riepas , Star Performer ir labākā izvēle. Tās ir ne tikai lētas, bet arī ekonomiskas, degvielas patēriņš ir samazināts, pateicoties zemajai rites pretestībai. 2010. gada ADAC riepu testā riepām ar izmēru 185/65 R15, Star Performer ziemas riepas uzrādīja salīdzinoši labu veiktspēju uz sniega, un nodilumizturību.

Star Performer ziemas riepas par izdevīgām cenām

Vēl Jūs varat pasūtīt Star Performer ziemas riepas SPTS AS no reifen-direkt.lv , to cena pārliecina auto vadītājus. Tās ir riepas ar lielisku veiktspēju uz ledus un apsniguša ceļa. Īpašais profila gumijas sakausējums nodrošina labu saķeri pat aukstā laikā. Nopērciet savas Star Performer ziemas riepas šodien un izmantojiet mūsu izdevīgo piedāvājumu. reifen-direkt.lv vēlas nodrošināt katram autovadītājam ziemas riepas, par tādu cenu, kādu tie var atļauties, piedāvājot plašu produktu klāstu no kā izvēlēties. Jūsu izvēlētās riepas reifen-direkt.lv Jums piegādās uz tuvāko autoservisu – ievadiet piegādes adresi, veicot pasūtījumu, un saņemiet riepas tur!

Mēs varam uzmontēt
jūsu riepas

Izvēlieties vienu no
mūsu montāžas partneriem
savā apvidū

*Cenas par gabalu (ja nav minēts savādāk), ieskaitot PVN, izņemot pasta izdevumus

Klientu viedokļi

reifen-direkt.lv 
4.88/5 - 50 Klienta vērtējums 

Mājas lapu ir ļoti viegli izmantot, nekādu lieko funkciju vai spilgtu krāsu, kas tikai novērš uzmanību. Ļoti ērta tiešsaistes ierīce. Helmuts P. no Mullingāras  
more